Chystáte se někdo zkusit anální sex?

Anonymní
1.8.13 17:33

Chystáte se někdo zkusit anální sex?

Ahojte holky,

anonym protože se stydím. Chtěla bych moc zkusit analní sex. Jednou jsem to zkusila opilá ani sem nevěděla že se to stalo. Líbilo se mi to ale stala se nehoda :roll: Nyní s manželem o tom silně přemýšlíme, já to brzdím strachem z nehody. Četla jsem tu staré příspěvky ale nějak moc mi to nedalo:-( líbil se mi teda nápad po wc vysprchovat odšroubovanou hadicí ze sprchy zadek ale není to nebezpečné?

děkuji a prosím neposmívejte se mi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
1.8.13 17:35

:roll: Jelikož anální sex není klystýr a penis zajíždí pouze do konečníku, nikoli dál, z nehody nemusíš mít strach pokud nemáš houno v zatáčce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
1.8.13 17:36

Já chuť nemám, ale jestli ty jo, tak hurá do toho :lol:

Zadek si klidně vysprchuj, pokud neublíží klystýr, tak ani toto ne, ne :nevim: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21860

O nápadu s výplachem koncem hadice se nemusím vyjadřovat, postačí tento smajlík: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
779

Jaká nehoda, co je to za blbost? tos musela být hodně opilá..nic neřeš, normálně se umej jako vždycky a je to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
1.8.13 17:37

Ta úvodní otázka…jako chystáme…jako, že bychom všichni zítra sborově zasunuli? :o)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 17:39
@Žirafátko píše:
Ta úvodní otázka…jako chystáme…jako, že bychom všichni zítra sborově zasunuli? :o)

no hele zase by to bylo do Guinesovky ne? já budu sčítač :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
1039
1.8.13 17:39
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
1.8.13 17:41

@Jasněnkaa ale jak se poznáme? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.8.13 17:41

Taky se mi tato nehoda stala :) Prostě když vím, že nejsem dokonale vyprázdněna, tak anální sex neprovozuji.

• Nahlásit
  • Citovat
aminkadf
1.8.13 17:44

Slečna si asi prdla

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
1.8.13 17:47
@Žirafátko píše:
@Jasněnkaa ale jak se poznáme? :lol:

no všechny to sem napíšete, samozřejmě žádný anonymní příspěvky, já si udělám tabulku a tam to budu zapisovat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
24108
1.8.13 17:48
@Anonymní píše:
Ahojte holky,

anonym protože se stydím. Chtěla bych moc zkusit analní sex. Jednou jsem to zkusila opilá ani sem nevěděla že se to stalo. Líbilo se mi to ale stala se nehoda :roll: Nyní s manželem o tom silně přemýšlíme, já to brzdím strachem z nehody. Četla jsem tu staré příspěvky ale nějak moc mi to nedalo:-( líbil se mi teda nápad po wc vysprchovat odšroubovanou hadicí ze sprchy zadek ale není to nebezpečné?

děkuji a prosím neposmívejte se mi :lol:

Nějak nechápu spojení byla jsem opilá, nevěděla jsem o tom, ale líbilo se mi to
Jinak ano, kdysi jsme to zkoušeli, nebylo to marný, ale od tý doby se nenaskytla příležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13507
1.8.13 17:49

@Jasněnkaa Já bych napsala zkušenost, ale se veřejně stydím, tak jak to mám jako udělat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
1.8.13 17:50
@Virginia píše:
@Jasněnkaa Já bych napsala zkušenost, ale se veřejně stydím, tak jak to mám jako udělat. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:think: tak ty to teď napiš anonymně, ale rychle ať nikdo neví že jsi to ty, jo a nepodepisuj se Virginia ale třeba Jiřina :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama