Chytá vás váš kluk nebo muž za ruku

Anonymní
25.8.20 17:23

Chytá vás váš kluk nebo muž za ruku

Dobrý podvečer. Asi budu mít netradiční otázku. :mrgreen:
Dnes jsem zažila něco co jsem zažila teprve podruhé v životě. Mám skoro dva roky přítele… Myslím si, že je ten pravý. :srdce: Ale nikdy člověk neví, zvlášť po zklamání. Dnes jsme se byli jen tak projít, dali si předtím skleničku vína a opakovalo se něco, co se stalo skoro přesně před rokem - zvláštní. Při procházce mě chytl za ruku. Měla jsem zvláštní pocit. Co mě zamrzelo, bylo to, že když jsme míjeli auto, tak mě pustil.
Což trochu mrzelo. Víte, asi budu znít zvláštně… Ale cítím od něj jakési ale. Nebo so to možná namlouvám. Nevím. Kdysi jsem totiž měla vztah a dotyčný mě bral za ruku běžně, i před lidma. Bohužel, se nakonec ukázalo, že není až tak sám, a že mě měl jen na to jedno… Což bylo evidentní, ale mladá a hodně blbá. Znáte to. To, že byl zadaný jsem nevěděla.

Ale přítel zadaný není, znám jeho rodinu, netají se mnou… Ale dnešek mě prostě zamrzel. Jak to mají vaši muži??? Chtěla bych mu napsat, že se mi to líbilo, ale nechci znít infantilně

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
383
25.8.20 17:27

Mám přítele, jsme spolu 9 let a do dnes mě bere za ruku i sám od sebe pokaždé když někam jdeme :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
25.8.20 17:30

Jsme s manželem spolu něco přes 5 let a za ruku mě bere automaticky, když někam jdeme a nevisí na nás děti :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2155
25.8.20 17:33

Držíme se za ruku naprosto automaticky a samozřejmě. Chceš říct, že. Tě chytil za ruku po roce? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10161
25.8.20 17:34

I po 22 letech se za ruku vidíme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4407
25.8.20 17:34

My ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
25.8.20 17:37

Ano. Vždycky, když jdeme někam spolu, tak mě za ruku vezme automaticky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.8.20 17:38

@Kockazvysocan Ano. Loni, když jsme diskutovali o dovolené. A letos jen tak při procházce. :,( Mrzí mě to, když tu čtu od jiných co čtu… Ach jo.

Samozřejmě, že třeba v posteli mi ruku chytne a tím nemyslím teď držení při milování, ale prostě pro hlazení, tuleni mě drží ze ruku, ce. Ale venku to bylo podruhé… A pak ucukl

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14428
25.8.20 17:39

A ví tvůj partner, že bys byla ráda, kdyby tě občas vzal za ruku, když na to zjevně není zvyklý, nebo čekáš že to telepaticky vyčuchá a pak sama sebe frustruješ tím, že to pochopitelně neumí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
25.8.20 17:42

Jsme spolu dvacet let a za ruku se bereme naprosto běžně. Máme to tak od začátku vztahu, teď už možná trochu síla zvyku… :think: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
185
25.8.20 17:43

Samozřejmě, celkem automaticky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
25.8.20 17:49

Tky se běžně držíme za ruku kamkoliv jdeme.. A přichází to z obou stran. Je to tak od začátku. :) Prostě mu řekni, že by se ti to líbilo, však každý jsme jiný, je prostě potřeba spolu mluvit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
25.8.20 17:50

No, my se s manželem taky za ruku automaticky vodíme.
Ale je to stydlín a nedá mi pusu na přivítanou ani na rozloučenou, když je možnost, že to uvidí někdo známý. Když mi bylo 20, tak mi to strašně vadilo. Ale teď už je to jen důvod k úsměvu, protože mi to přijde roztomilý (je mi 35 let).
Je prostě jen možné, že se stydí. Řekni mu, jak tě to potěšilo a třeba ho to popíchne, aby tě držel častěji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
25.8.20 17:50

Ano vždycky za ruku.. jsme spolu 8 let. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4825
25.8.20 17:59

Beru ho za ruku já první. Aby všichni viděli že patří mě :lol: