Chytí nažehlovačka na šusťák a fleece ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dagisek
Kecalka 151 příspěvků 20.10.14 11:07
Chytí nažehlovačka na šusťák a fleece ?

Hezký den, prosím o radu zda nažehlovačky lze dávat na šusťák či fleese?

Reakce:
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 20.10.14 11:08

Na šusťáky je dávám, ALE stejně okraj ještě prošiju.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 20.10.14 11:11

@Dagisek Zkušenost nemám, ale jakokoulit nažehlovačku bych určitě ještě prošila okolo, jak píše @Emilie.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 20.10.14 11:13

Já na šusťák nažehluji takové ty „gumové“ nebo jak to nazvat. Co ti vyřežou obrázek v reklamce a ty zažehlíš. Normální zažehlovačku jsem nikdy nezkoušela, také bych jí ale přešila…

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.10.14 11:38

Na flís nedávat, sice chytne, ale vypadá to děsivě

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 20.10.14 11:46

Nažehlovačka na flís chytne, nevím, co děsivého by na tom mělo být, u nás v pohodě, jen pozor, nesáhnout žehličkou na flís, spálí se během vteřiny :zed: Ale kdybych tehdy dělala jen přes mokrý hadr a neměla ho malý, bylo by to bez chybičky. Na šusťák zkušenost nemám.

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.10.14 11:49

No já ji na flís dala a bylo to hrbolaté - prostě né hladké, protože ani podkladový materiál není hladký, vypadalo to děsně - teď akorát nevím, jestli byla chyba ve mně, ve flísu nebo v nažehlovačce

Bibi239
Kelišová 7016 příspěvků 20.10.14 11:56

@iveta299 já dávala klasickou z galantérky, takovou tu tlustší, tvar kočičky a flís poměrně nízký, takže žádné hrbolky, už máme tu mikinu přes rok a stále krásně drží :) Akorát to finální spálení mě štve neskutečně.

A teď si matně vybavuju, že jsem ji asi zažehlovala po rubu, ale nejsem si jistá. :think:

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 20.10.14 12:01

Tak nebo tak, už to radši zkoušet nebudu :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >