Chytre hodinky, ktere snimaji kroky pri vozeni kocarku

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
168
17.6.22 09:49

Chytre hodinky, ktere snimaji kroky pri vozeni kocarku

Zdravim,

prosim vas, mate nekdo hodinky, ktere dokazi pocitat kroky, ikdyz je ruka na madle kocarku? Nynejsi hodinky me po peti km napocitali jen 1km a 2000kroku. Mate nektera nejake presnejsi, nebo vite o nejakych? Do 2000kc. Diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20996
17.6.22 10:13

Hodinky to nechytají, ale chytrý mobil v kapse jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7419
17.6.22 10:13

@Alena89 mam už několikáté a zatim žádné. Takže když chci pocitst kroky, dam si je do tasky nebo zapnu do kapsy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7508
17.6.22 10:14

Žádné. Technologicky - nehýbes rukou = nemají co počítat. Mám garmin a ten je lepší. Jede přes GPS a samotrasovani a dopocitava, to se ale bavime o 10 tis a výš. Za dvojku nic nesezenes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
17.6.22 10:15

Mam teda jinou tvoji cenovou hranici-apple watch-a snimaji perfektne. Dcera ma niceboy a sice nema ruce na madle kocarku ale snima tez jak se hne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
17.6.22 10:16
@hospodki píše: Žádné. Technologicky - nehýbes rukou = nemají co počítat. Mám garmin a ten je lepší. Jede přes GPS a samotrasovani a dopocitava, to se ale bavime o 10 tis a výš. Za dvojku nic nesezenes

Dekuji za odpoved. Mam kamaradku s apple watche a ty pocitaji, ale jak rikas, tam se bavime o cene nekde uplne jinde. Ale i tak diky za info ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1242
17.6.22 10:18

Jeste doplnim-je pravda ze ja nejsem staticka= stsle nekde neco lovim, povidam, chytam, ukazuju…proste ty ruce pouzivam-ne jen ze vedu kocarek.
Ale kdyz jsem chodila behat/chodit s kocarkem tak taktez vse zaznamenano, bez nutnosti zapnout aplikaci “kroky”

Zmineno vyse-za tak nizkou cenu se obavam ze nic dobreho nesezenes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1246
17.6.22 10:20

Stahni si SteppsApp, dej mobil do kapsy na zadku a mas vyreseno i během kocarkovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
17.6.22 10:22

Diky holky za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1736
17.6.22 10:41

Vždycky zapnu venkovní chůzi… Jinak se nechytali žádné. Dokonce jsou schopné hlásit, že už dlouho sedím a měla bych se projít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
17.6.22 11:42

Kamarádka si dava hodinky na kotník, když jde s kočárkem :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2605
17.6.22 11:57

Já mám Garmin asi za 5 (dárek) a podle mě počítají. Za den nachodím 25-30; tisíc kroků, tak to podle mě ty hodinky počítat musí. :think: I mi někdy ohlásí, že denní cíl kroků splněn během jízdy kočárkem. Ono to madlo se taky kývr nahoru a dolů, jak jdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
17.6.22 12:07

Mám náramek Garmin starý asi sedm let a normálně s kočárkem počítal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
985
17.6.22 13:31

Mam Garmin a kdyz mam ruku na madle, tak mi to skoro nepocita. Je to hrozne demotivujici :lol: v zime jsem si davala bodinky do kozacek, ted v lete budu mit asi zase smulu, do sandalu je nedam a na kotnik je nezapnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
17.6.22 13:36
@Dendiss píše:
Mam Garmin a kdyz mam ruku na madle, tak mi to skoro nepocita. Je to hrozne demotivujici :lol: v zime jsem si davala bodinky do kozacek, ted v lete budu mit asi zase smulu, do sandalu je nedam a na kotnik je nezapnu.

Presne, je to hrozne demotivujici, ale zase davat za hodinky 5 nebo 10tisic, to nehodlam. Tak se asi s tim budu muset smirit :roll:
Diky za reakce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat