Chytré hodinky s sos funkcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 29.01.17 15:47
Chytré hodinky s sos funkci

Potřebuji poradit..ráda bych sehnala babičce chytré hodinky s SOS funkci rychlého zavolání.
Jenže co jsem koukala tak buď je to cenova raketa a nebo dětské hodinky.Babi bohužel mobil má doma jako okrasu a nenosí to ven..
U hodinek předpokládám že ven si vezme a kde mi o to že když se jí udělá špatně aby jedním máčknutím zavolala rychlou.
Nevíte o něčem takovém?

Reakce:

KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1369 příspěvků 29.01.17 16:02

A nemůže mobil nosit na krku? že by ho měla vždycky pověšený a připravený u dveří. Hodinky jsem ještě takové ani neviděla a nekupovala bych je za vysokou cenu.
Nauč babičku nosit mobil.

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 29.01.17 16:12

@KatieAndLily no naši babí nutit nemůžu a už vidím jak po lese běhá s mobilem kolem krku v jejím věku.
Ty hodinky jsou jinak bezvadný..Pro dítě ideální. Maji spoustu funkcí pro bezpečnost a kontrolu dítěte a az bude syn větší koupím mu je..Ale pro babičku chcem právě to tlačítko…

Malike
Extra třída :D 11722 příspěvků 29.01.17 16:19

https://www.cleverstore.cz/…a-lokatorem/?…

Něco jako tyto ale pro seniory

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.17 20:32

¨Ahoj a proč myslíš, že bys ty hodinky Gator nemohla koupit babičce? Náš děda má ty černý a úplně v pohodě. Jednou se stalo, že se mu udělalo špatně na zahradě, a díky nim si přivolal pomoc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Horečka sobotní noci Anety Vignerové: Že by přebrala přítele Vice Kerekes?

Aneta Vignerová (31) v sobotu v noci vyrazila do víru velkoměsta. Krásná miss... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >