Chytré hodinky s sos funkcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 29.01.17 15:47
Chytré hodinky s sos funkci

Potřebuji poradit..ráda bych sehnala babičce chytré hodinky s SOS funkci rychlého zavolání.
Jenže co jsem koukala tak buď je to cenova raketa a nebo dětské hodinky.Babi bohužel mobil má doma jako okrasu a nenosí to ven..
U hodinek předpokládám že ven si vezme a kde mi o to že když se jí udělá špatně aby jedním máčknutím zavolala rychlou.
Nevíte o něčem takovém?

Reakce:
KatieAndLily
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 29.01.17 16:02

A nemůže mobil nosit na krku? že by ho měla vždycky pověšený a připravený u dveří. Hodinky jsem ještě takové ani neviděla a nekupovala bych je za vysokou cenu.
Nauč babičku nosit mobil.

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 29.01.17 16:12

@KatieAndLily no naši babí nutit nemůžu a už vidím jak po lese běhá s mobilem kolem krku v jejím věku.
Ty hodinky jsou jinak bezvadný..Pro dítě ideální. Maji spoustu funkcí pro bezpečnost a kontrolu dítěte a az bude syn větší koupím mu je..Ale pro babičku chcem právě to tlačítko…

Malike
Extra třída :D 13130 příspěvků 29.01.17 16:19

https://www.cleverstore.cz/…a-lokatorem/?…

Něco jako tyto ale pro seniory

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.03.17 20:32

¨Ahoj a proč myslíš, že bys ty hodinky Gator nemohla koupit babičce? Náš děda má ty černý a úplně v pohodě. Jednou se stalo, že se mu udělalo špatně na zahradě, a díky nim si přivolal pomoc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Psycholog o muži, který se pokusil upálit: Intenzivní oslava Palacha měla určitě vliv

Zpráva o muži, který se zapálil na Václavském náměstí, šokovala společnost.... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >