Chytré hodinky - tipy, názory, rady.

47
2.4.20 12:52

Chytré hodinky - tipy, názory, rady.

Zdravím, mám v plánu si koupit chytré hodinky. Mým nejdůležitějším parametrem je cena a to, aby stály do 2500kč :) doma cvičím denně a na procházky s kočárkem také chodím každý den, takže je využiju dost.
Tak kdyby jste mi někdo poradili s jakými jste spokojeni a které naopak nekupovat, budu moc ráda. Děkuji za názory :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13674
2.4.20 13:01

Já mám Samsung Galaxy Watch Active. Jsou super, jsem s nimi moc spokojená. Jen nesplňují tvůj požadavek na cenu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.4.20 13:05

A ted nemas zadne, nebo chces lepsi, nebo jak? Chces to na kroky (pri kocarku ti to nejspis pocitat nebude), cviceni, placeni, volani…? Chces to vubec spojovat s telefonem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
2.4.20 13:09

@1mila2
Teď mám Xiaomi Mi band 2 a u kočárku mi to kroky počítá. A propojený s telefonem ho mám a to bych chtěla mít i potom :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
761
2.4.20 13:12

A co očekáváš, že budou dělat? Takový krokoměr máš i v telefonu. Za mě nic není 100%, mám obyčky z wishe, designovky, i od Samsungu a jediné, co jsem uvítala, že mi na tom naskočí sms a já vím, jestli má cenu sahat po telefonu :D
Když jdu běhat, měřím telefonem, kroky mi všechny počítají špatně, protože načítají i když hýbu rukou na místě - to je spíš orientační.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.4.20 13:19
@-xoxo_Ivv- píše:
@1mila2
Teď mám Xiaomi Mi band 2 a u kočárku mi to kroky počítá. A propojený s telefonem ho mám a to bych chtěla mít i potom :)

No, tak treba samsung gear fit 2pro, ktere staly 5tisic u kocarku nepocitaj (pac nemacham rukou), ale garmin vivoactive 3 neco pocita. Nevim, jak presne. Chlap ma mobil Huawei p30 pro a s garminama hodinkama mu to strasne zlobi. Cetla jsem, ze to je bohuzel u Huawei a honoru normalni, ze to nechce moc dobre komunikovat s hodinkama. Takze i na tohle myslet ;)
Ja mam teda xiaomi a hodinky Garmin fenix 5plus, slape to nadmiru dobre, ale cenove trosku jinde.

Jinak jsem teda nazoru, ze pokud mam mobil samsung, tak s tim budou nejlip chodit samsungove hodinky, kdyz jsem menila mobil, tak se mi to potvrdilo. S Xiaomi uz tak dobre nechodily :think:
Pokud nechces nic extra, tak doporucuju koupit hodinky stejne znacky, jako mobil.
Segra ma Apple mobil a garmin hodinky a nechodí ji to uplne super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1110
2.4.20 13:24

Mám Fitbit a už bych je nekoupila, nic na nich nefunguje, přitom dřív byly super. Zůstala bych u toho Xiaomi, taky si je chci koupit, jen ty Fitbity ještě fungují a nechce se mi je dávat do šuplíku :face_with_raised_eyebrow: Navíc Fitbit jsou hezké i na všední nošení do práce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11281
2.4.20 13:46

@1mila2 mam apple a nekolikatery garminy s nimi propojeny a uplne v pohode ;) co ji nefunguje??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.4.20 13:50
@mag píše:
@1mila2 mam apple a nekolikatery garminy s nimi propojeny a uplne v pohode ;) co ji nefunguje??

Neukazuje ji to sms :lol:
Jde ji volani, Messenger, upozorneni na vybiti, ale proste ne SMS :lol: a zprovoznit placeni hodinkama byl fakt masakr! Jsem to delala skoro hodinu, porad to padalo a psalo pockejte :roll: pak jsem to delala u sebe na ty fenix 5 a mela jsem to za 2minuty 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mag
11281
2.4.20 13:58

A nema to vypnute v telefonu? Mne to neukazuje nic, vyjma volani, protoze to mam vypnute :)) a placeni taky nemam, protoze mam 5S. Takze nic :joy:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1725
2.4.20 14:04
@mag píše:
A nema to vypnute v telefonu? Mne to neukazuje nic, vyjma volani, protoze to mam vypnute :)) a placeni taky nemam, protoze mam 5S. Takze nic :joy:

Nema to vypnute, to jsem kontrolovala. Je to cely divny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
2.4.20 14:16

@nozu

Ahoj. Taky mam tyto hodinky a jsou super. Nevis jen, jak nastavit, ze kdyz mas vysokou tepovou frekvenci, tak hodinky aspon zavibruji? Mam tam nastavene rozmezi, ale kdyz civicim, tak se musim vzdy podivat jakou mam tepovku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13674
2.4.20 15:20

@hihi22 bohužel nevím, já to na tento druh měření při cvičení nepoužívám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8651
2.4.20 15:43

Mám Garminy, takový ten jednodušší typ a spokojenost ;) Jen nejsou dotykové.
https://www.softcom.cz/…d186377.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10198
2.5.20 10:44
@leylen píše:
A co očekáváš, že budou dělat? Takový krokoměr máš i v telefonu. Za mě nic není 100%, mám obyčky z wishe, designovky, i od Samsungu a jediné, co jsem uvítala, že mi na tom naskočí sms a já vím, jestli má cenu sahat po telefonu :D
Když jdu běhat, měřím telefonem, kroky mi všechny počítají špatně, protože načítají i když hýbu rukou na místě - to je spíš orientační.
Žádný krokoměr mi v telefonu nefungoval. Teď jsem to zase zkoušela a ušla jsem x kilometrů, ale ukázalo mi to ani ne 1000 kroků. Myslela jsem, že hodinky budou spolehlivé. Chtěla jsem mít přehled, kolik udělám kroků za den - a ne pouze, když mám mobil u sebe. Jestli to reaguje na hýbání rukaa, tak to je pak nesmysl, ne?
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama