Chytré hodinky Xiaomi X Garmin

1057
11.2.21 07:32

Chytré hodinky Xiaomi X Garmin

Ahojky, chtěla bych se zeptat těch co mají zkušenosti s následujícími hodinky.
Uvažuji o koupi a zaujaly mne tyto
Xiaomi amazfit GTS/GTS2
Garmin Venu SQ
Hodinky chci, pro kontrolu kroku za den, pak když cvičím a chodím od jara do podzimu běhat, tak abych měla přehled. Tedy potřebuji, aby měli GPS a vyhovovala by mi i co nejdelší výdrž baterie. Nyní mám jen fitness náramek a při zaple aktivitě nabíjím denně a to mám vyple i spárování s telefonem, jinak bych nabíjela snad 2× za den :D
Vím že Garmin je značka a vychvaluji si je sportovci, ale zaráží mě výdrž baterie, na alze jsem četla, že vydrží 2-3 dny.
Prosím tedy o vaše zkušenosti. Moc dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2165
11.2.21 07:43

Mam doma Garmin Venu a vydrzi mi tak 5dnu. Prijde mi ze cim drazsi Garminy, tim delsi vydrz baterie, blizci maji prave drazsi a vydrzi jim dele. S Xiaomi zkusenost nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14611
11.2.21 07:45

@janinka88 K narozeninam jsem si vybrala Amazfit gts 2 mini. Prave z duvodu vydrze baterie. Ale i velikosti, mam hodne uzke zapesti.
Mrkni na YT, je tam velmi dobra recenze od Huramobil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mag
11540
11.2.21 07:46

@tini je jasny, ze cim drazsi model, tim delsi vydrz baterie. Sama mam fenixy 5. Ruzne modely Garminu mam uz zhruba deset let. A zustanu jim verna. Ale o Venu nic nevim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19516
11.2.21 09:39

Mam xiaomi gtr a to prave kvulivyrrzi baterie.Maji GPS a splňují vse, co od takových hodinek potrebuji a ta baterka vydrží fakt hodně dlouho, můj rekord je asi 32 dni, ale to jsem necvicila :lol: když cvicim, vydrží 2-3tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat