Chytrý náramek/fitness náramek

59
4.4.16 10:29

Chytrý náramek/fitness náramek

Ahoj, máte někdo tzv. chytrý náramek - náramek, který počítá kroky, které ujdete, kalorie, měří tep atd.? Já ho mám, ale náramek je zřejmě chytřejší, než já…Nějak si s nim nerozumím, věčně mi nejde synchronizovat s tou aplikací v mobilu..nemáte někdo zkušenosti? Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21872
4.4.16 10:33

Mame. ale takhle ti nikdo nepomuze, napis znacku a model.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.4.16 10:43

Mám, ale takhle asi na dálku těžko poradit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16775
4.4.16 10:55

Holky a co mate za znacky, ze bych omrkla, je to docela zajimavy :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
639
4.4.16 12:07

Taky mě zajímá jaké máte náramky?? nějaky by se mi hodil
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.4.16 12:41

No já objednávala z aliexpressu, Veryfit, umí to ty základní věci a taky k tomu je jen velice stručný návod v angličtině. Ta synchronizace ale občas opravdu zlobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
4.4.16 19:00

Ahoj, můžu se zeptat, umí ten náramek i měřit km? Jak funguje? slyším o něm prvně :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.4.16 21:26
@kaja00 píše:
Ahoj, můžu se zeptat, umí ten náramek i měřit km? Jak funguje? slyším o něm prvně :oops:

Ten muj ano. Ukazuje čas, funguje jako krokoměr, měří tep, vzdálenost, v km, kterou jsem ušla a kalorie.Ale…délka kroku nejde nastavit, je tam nějaká daná automaticky, tep to neměří přesně…Ale já mám ten z levnějších, třeba ty lepší fungují přesněji, ale nevím. Je to v podstatě takový lepší krokoměr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
4.4.16 21:29

@spiritt takze se s nim da behat? Nuzu poprosut o znacku a cenu? A je na ovladani jednoduchy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
4.4.16 22:22

Mám tenhle:
http://www.aliexpress.com/…5426345.html?…

Běhat se s ním určitě dá. S ovladáním já osobně mám trochu problém, tedy, dostanu se k těm hlavním funkcím, co jsem psala, ale třeba jsem nepřišla na to, jak zapnout monitorování spánku, což to prý taky umí, nebo má zavibrovat, když někdo volá na mobil a tak..ale to jsem z toho stručného AJ návodu prostě nevyčetla..

Jo a v přepočtu na naše, stojí něco přes 500kč

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13778
5.4.16 06:37

@spiritt dekuju, odpoledne si to proctu a kdyztak se jeste poptam :oops: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13387
3.9.16 00:54

Ahoj.. :mavam: Moc prosím o pomoc. Neříká někomu něco TATO VĚC Jedná se o sportovní monitorovací věcičku co sleduje aktivity jako běh, jízda na kole a tak..,je tam i pomocí např. google maps se podívat na uběhnutou, prošlou trasu.. :potlesk: :palec:.Jenže marně sháním obchod i zásilkový kde bych mohl jej sehnat. Při hledání jsem narazil jen na samé zahraniční obchody… :( :nevim: Moc děkuji za pomoc, pokud někdo budete vědět.. :hug: :kytka: :) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
3.9.16 06:44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2024
3.9.16 07:31

Těch sporttesterů, co se dají propojit s telefonem je víc, určitě se sežene nějaký i tady.. ale chce to dobře pročíst recenze a připlatit si za vyšší kvalitu.. mám náramek fitbit a třeba ten krokoměr je na nic, pokud jdu pomalu a zlehka, tak to nezaznamená, a stačí míchat kynuté těsto a naběhnou mi celé kilometry :mrgreen: na změny tepu reaguje poměrně dost pomalu a někdy taky vůbec a kromě toho dost hapruje připojení s počítačem (a bez počítače se nedá ovládat), takže ho teď ani nenosím, protože se po vybití rozštelovaly hodiny a já je zaboha nemůžu nařídit.. asi ten krám rychle prodám 8)
nejlepší zkušenost mám s mnohem obyčejnějším sporttesterem s hrudním pásem, který sice měří jen tep a kalorie, ale zato funguje bez problémů :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Fatalea
3.9.16 18:49

Naramek Sony

Ahojky, ja mam od sony k telefonu sony, pouzivam ho furt. Ale spis proste jako hodinky a kdyz mi nekdo pise, ci vola. Abych mela vetsi prehled. Hlavne hodinky nejvic vyuzivam v praci. Protoze nesmime u sebe mit telefon nebo ho vytahovat. Pracuji ve velmi cistem prostoru, tak mam takhle prehled, kdo mi konkretne vola ci pise. Pokud to je pracovne, coz byva casto, tak vytahnu telefon a odpovidam :). Na behani pouzivam pouze telefon s aplikaci run tastic a krokomer je dobrej jen pro informaci. Kdyz jdeme na vylet ;).

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama