Chytrý telefon a žádné aplikace

Anonymní
10.6.20 13:29

Chytrý telefon a žádné aplikace

Dobrý den, jsem zde nová a prozatím nechci ukazovat své jméno, tak prosím ponechat pod anonymně nebo smazat.Mam chytrý telefon a nemám v něm, ale žádné chytré aplikace, je to divné? Telefon používám na internet, volání, zprávy, budík, foťák, toť vše, vyzvánění mám klasika v mobilu, žádnou in písničku, jsem ale mladá, jen mě to nebere :lol: a Facebook a další zrouty času také ne. Mějte se hezky a snad nás je víc :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4439
10.6.20 13:36

No a? Taky tam nic nemám, kromě věcí ke komunikaci, abych byl k zastižení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 13:38

@Cenarius Jenže já nemám ani nic na komunikaci, jestli myslíte ten WhatsApp a pod. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
709
10.6.20 13:39

A to vadí, že tam nemáš aplikace na komunikaci?
Mám to samé, nepotřebuju nutně denně používat FB, Whatsapp a další, které telefon nabízí. Nevyužiji jej. To je celé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3482
10.6.20 13:40

Myslíš, že by se lidstvo bez tohoto sdělení neobešlo? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 13:41

Jé tyjo, tak jsem myslela, že tato stránka je určena k diskutování, o dětech ale i společných názorech a věcech, tak mě napadlo toto, nevěděla jsem, že se to místních dotkne, omlouvám se a žádám o smazání :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
3482
10.6.20 13:45
@Anonymní píše:
Jé tyjo, tak jsem myslela, že tato stránka je určena k diskutování, o dětech ale i společných názorech a věcech, tak mě napadlo toto, nevěděla jsem, že se to místních dotkne, omlouvám se a žádám o smazání :roll:

Nebuď háklivka. Na nic ses neptala, žádný problém a telefonem nemáš, takže nechápu co je na tom k diskuzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 13:46

@berusa.m Nejsem. Ptala jsem se jestli je to divné, tím jsem myslela, že prostě v tomhle nejdu s dobou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
18178
10.6.20 13:52
@Anonymní píše:
@berusa.m Nejsem. Ptala jsem se jestli je to divné, tím jsem myslela, že prostě v tomhle nejdu s dobou :nevim:

Je to divné. Rozhodně musíš být aktivní. Hned si zaloz všechno co se nabízí. Pomohla jsem ti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 13:54

@jahuhudka Já pomoc nepotřebuji, chtěla jsem jen podiskutovat. Ale koukám tady se špatným počasím, špatná nalada :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1172
10.6.20 13:54

Vůbec tuto diskuzi nechápu. A proč by to mělo být divné? Nejsi ani první ani poslední.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 13:58

@EvieK No asi jsem čekala, že se ozve někdo, kdo to má také tak.Tak promiňte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
1172
10.6.20 14:01
@Anonymní píše:
@EvieK No asi jsem čekala, že se ozve někdo, kdo to má také tak.Tak promiňte :nevim:

Můj manžel nemá sociální sítě, WhatsApp ani Viber. Nechce to. Komunikuje přes sms, volání. Ale diskuzi kvůli tomu nezakládám. Jen jako sis přišla nějak výjimečně nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.6.20 14:03

@EvieK Ne neměla to být provokace ani nějaké moje uplatnění nebo tak.Jen sem chtěla o tom podiskutovat s někým stejně naloženým nebo jak to napsat, když dítko spí :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
50553
10.6.20 14:03

No a? Já mám dokonce hloupý tlačítkový telefon, internet venku nepotřebuju a na všecko ostatní, co píšeš, mi zcela stačí :lol: Nepřijde mi na tom vůbec nic divnýho, prostě každej používá to, co používat chce a potřebuje.
Můj muž má telefon chytrý a z aplikací tam má snad jenom mapy a krokoměr, my jsme vůbec taková zpátečnická domácnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama