Čich po covidu - co vám pomohlo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
138
4.1.22 08:11

Čich po covidu - co vám pomohlo?

Ahoj, před rokem jsem prodělala covid a přišla jsem o čich. Čich se mi během léta vrátil, ale už není jako dřív, všechno mi nepříjemně smrdí… Měl to taky někdo podobně? Pomohlo vám na to něco? Předem díky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
4.1.22 12:31

@valacek To by mě taky zajímalo. Já jsem ockovana a měla jsem v listopdu Covid. Přišla jsem o čich a chuť. Do teď horko v ústech, často cítím nějaké smrady. Všechni mi smrdí a vůně naopak necitim.
Mám yankee candlee svíčky a necitim je proste :think: :,(
Jsem zoufalá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
4.1.22 17:02

Ted jsem cetla, ze by mohl pomoct odvar z rimskeho kminu. Za zkousku nic nedate ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2646
4.1.22 17:41

Nepomohlo nic, už je to rok… Všechno má divnou pachuť, bohužel. Ale zvykla jsem si a už nepočítám že se mi to vrátí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
560
7.1.22 23:49

Ježíš nestraste.
Mám po tom měsíc. Chut se malinko vratmci, cich zatím téměř vůbec.

Chci zas cítit parfém, svíčky. Vwrim, že se to vrati

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
582
8.1.22 09:32

Také jsem přišla při covidu o čich a zatím se úplně nevrátil. Doufám, že se časem vrátí, je to docela nepříjemné :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
10.1.22 00:39

Ahoj, třeba to někomu pomůže…Syn, 23let, loni na podzim víc než 3 týdny ztráta čichu, chuť beze změny. Někde jsem vyčetla, že by mohl pomoci zinek, užíval dávky vyšší než doporučené, 2 tabl 25mg denně. Postupně se to zlepšovalo, chce to zkusit a vydržet. Do měsíce v pořádku, mějte se všichni hezky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat