Cigaretový kouř na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 21.10.09 13:12
Cigaretový kouř na začátku těhotenství

Jsem v 5. tt a mám velký strach o miminko. Dnes jsem byla s kolegou autem na služební cestě. Kolega je kuřák a přesto, že v autě někouřil, byl cigaretový kouř uvnitř auta cítit. Je ale možné, že zde někdo jiný před naší cestou kouřil. Cesta trvala celkem asi 4 hodiny, snažila jsem se větrat, ale „cigaretovému" vzduchu se nedalo úplně vyhnout. Mám teď strach, jestli jsem neublížila miminku.
Prosím, myslíte, že by to mohlo mít na miminko vliv?

Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 21.10.09 13:15

ahoj, podle mě je to v pohodě, načichlé auto může být, ale jde o to, že bys neměla pravidelně trávit čas s kuřáky v akci :wink:

harpyje
Extra třída :D 10672 příspěvků 21.10.09 13:20

Jarmilko - klííííd :)
gratuluju k těhotenství :srdce:

• takovýchhle epizodek te v tehotenstvi potka jeste tolik, ze by ses musela zbláznit strachy - a všichni kolem tebe by se zas zbláznili z tebe. Jo, v tehotentví jsou to nekdy nervy, ale tohle proste miminko nemuze nijak ohrozit.

har.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 21.10.09 13:21

Ja si take myslim ze to je v pohode jen bych se opravdu snazila vyhybat kurakum v akci jak bylo napsano vyse :wink:

JA v tehu chodila jen do nekurackych restauraci protoze jsem mela takovy cich ze mi vadilo cokoliv co smrdelo kourem.

Novire
Neúnavná pisatelka 19845 příspěvků 21.10.09 14:09

Určitě to na miminko vliv mít nemohlo :) Klííd, nestresuj, užívej si těhotenství, nebo se z toho do porodu zblázníš :)

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 21.10.09 14:25

Ahoj,

tak já byla pravý opak. Celý těhotenství mi cigarety neuvěřitelně voněly. Kdybych mohla, prosedím těhu v nejzahulenějších a nejsmradlavějších hospodách :D
Neboj, mimču jsi určitě neublížila. A jak píše harpyje - během těhotenství se s takovými situacemi potkáš ještě tolikrát, že bys musela být 9 měsíců zavřená doma a nevycházet, abys mimčo od toho všeho uchránila.

Užívej si těhu, těš se na miminko a uvidíš, že bude všechno v pořádku ;-)

Tereza

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 21.10.09 14:38

Plod to postihne asi jako kdybys zdlábla párek s plnotučnou hořčicí a zapila to kofolou.
Klid, toho ještě bude…

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.09 14:50

… a taky jako kdybys čekala na křižovatce na zelenou a kolem projelo pár kamionů. :-))))
Chce to klid.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 21.10.09 15:00

Ahoj Jarmilo,myslim,ze tohle urcite nemohlo tvemu miminku ublizit! Ja sama jsem kourila do 5 tydne,nevedela jsem ze jsem tehotna,ale hned jak jsem se to dozvedela,ze dne na den jsem prestala.Pak behem tehu jsem byla nekolikrat v prostredi,kde byli i kuraci a mame krasneho a zdraveho chlapecka :)

silvik.sk
Echt Kelišová 9818 příspěvků 21.10.09 15:06

Jarmilo, žiadny strach, určite to bude dobré, miminku to nemohlo uškodiť. To by si musela byť stále iba doma a nikam nevychádzať. Každú chvíľu cítim na ulici cigarety… bohužiaľ mne to strašne vadí, nemožem to ani cítiť a „najväčší“ zážitok je pre stráviť v MHD, alebo čakať pri pokladni. Teraz si strašne uvedomujem, ako ľudia smrdia! :? :D

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 21.10.09 15:23

Přesně jak píšou holky, to bys nemohla nikam celé těhotenství, vždyť kuřáci jsou na každým kroku :wink:

malika
Kecalka 394 příspěvků 21.10.09 15:46
BaraF píše:
Plod to postihne asi jako kdybys zdlábla párek s plnotučnou hořčicí a zapila to kofolou.
Klid, toho ještě bude…
:lol: :lol: :lol:
Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 21.10.09 16:53
BaraF píše:
Klid, toho ještě bude…

:lol: :lol: :lol: to mi pripomina diskusi jestli se tehotna muze koupat ve vane v teple vode… :roll:

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 22.10.09 14:50

Děkuji vám všem za uklidnění, snad bude všechno v pořádku :-) Všem přeji krásné těhotenství a hodná miminka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >