Reklama

Cigaretový kouř na začátku těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 21.10.09 13:12
Cigaretový kouř na začátku těhotenství

Jsem v 5. tt a mám velký strach o miminko. Dnes jsem byla s kolegou autem na služební cestě. Kolega je kuřák a přesto, že v autě někouřil, byl cigaretový kouř uvnitř auta cítit. Je ale možné, že zde někdo jiný před naší cestou kouřil. Cesta trvala celkem asi 4 hodiny, snažila jsem se větrat, ale „cigaretovému" vzduchu se nedalo úplně vyhnout. Mám teď strach, jestli jsem neublížila miminku.
Prosím, myslíte, že by to mohlo mít na miminko vliv?

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 21.10.09 13:15

ahoj, podle mě je to v pohodě, načichlé auto může být, ale jde o to, že bys neměla pravidelně trávit čas s kuřáky v akci :wink:

harpyje
Extra třída :D 10670 příspěvků 21.10.09 13:20

Jarmilko - klííííd :)
gratuluju k těhotenství :srdce:

• takovýchhle epizodek te v tehotenstvi potka jeste tolik, ze by ses musela zbláznit strachy - a všichni kolem tebe by se zas zbláznili z tebe. Jo, v tehotentví jsou to nekdy nervy, ale tohle proste miminko nemuze nijak ohrozit.

har.

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 21.10.09 13:21

Ja si take myslim ze to je v pohode jen bych se opravdu snazila vyhybat kurakum v akci jak bylo napsano vyse :wink:

JA v tehu chodila jen do nekurackych restauraci protoze jsem mela takovy cich ze mi vadilo cokoliv co smrdelo kourem.

Novire
Neúnavná pisatelka 19822 příspěvků 21.10.09 14:09

Určitě to na miminko vliv mít nemohlo :) Klííd, nestresuj, užívej si těhotenství, nebo se z toho do porodu zblázníš :)

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 21.10.09 14:25

Ahoj,

tak já byla pravý opak. Celý těhotenství mi cigarety neuvěřitelně voněly. Kdybych mohla, prosedím těhu v nejzahulenějších a nejsmradlavějších hospodách :D
Neboj, mimču jsi určitě neublížila. A jak píše harpyje - během těhotenství se s takovými situacemi potkáš ještě tolikrát, že bys musela být 9 měsíců zavřená doma a nevycházet, abys mimčo od toho všeho uchránila.

Užívej si těhu, těš se na miminko a uvidíš, že bude všechno v pořádku ;-)

Tereza

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 21.10.09 14:38

Plod to postihne asi jako kdybys zdlábla párek s plnotučnou hořčicí a zapila to kofolou.
Klid, toho ještě bude…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.09 14:50

… a taky jako kdybys čekala na křižovatce na zelenou a kolem projelo pár kamionů. :-))))
Chce to klid.

Pajule22
Echt Kelišová 9043 příspěvků 21.10.09 15:00

Ahoj Jarmilo,myslim,ze tohle urcite nemohlo tvemu miminku ublizit! Ja sama jsem kourila do 5 tydne,nevedela jsem ze jsem tehotna,ale hned jak jsem se to dozvedela,ze dne na den jsem prestala.Pak behem tehu jsem byla nekolikrat v prostredi,kde byli i kuraci a mame krasneho a zdraveho chlapecka :)

silvik.sk
Echt Kelišová 9817 příspěvků 21.10.09 15:06

Jarmilo, žiadny strach, určite to bude dobré, miminku to nemohlo uškodiť. To by si musela byť stále iba doma a nikam nevychádzať. Každú chvíľu cítim na ulici cigarety… bohužiaľ mne to strašne vadí, nemožem to ani cítiť a „najväčší“ zážitok je pre stráviť v MHD, alebo čakať pri pokladni. Teraz si strašne uvedomujem, ako ľudia smrdia! :? :D

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 21.10.09 15:23

Přesně jak píšou holky, to bys nemohla nikam celé těhotenství, vždyť kuřáci jsou na každým kroku :wink:

malika
Kecalka 394 příspěvků 21.10.09 15:46
BaraF píše:
Plod to postihne asi jako kdybys zdlábla párek s plnotučnou hořčicí a zapila to kofolou.
Klid, toho ještě bude…
:lol: :lol: :lol:

Hanka1
Extra třída :D 13512 příspěvků 21.10.09 16:53
BaraF píše:
Klid, toho ještě bude…

:lol: :lol: :lol: to mi pripomina diskusi jestli se tehotna muze koupat ve vane v teple vode… :roll:

Jarmila
Povídálka 44 příspěvků 22.10.09 14:50

Děkuji vám všem za uklidnění, snad bude všechno v pořádku :-) Všem přeji krásné těhotenství a hodná miminka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >