Cigarety v těhotenství. Kolik denně?

Anonymní
22.10.19 13:58

Cigarety v těhotenství. Kolik denně?

Ahoj holky, najdu tu někoho kdo taky kouří a kolik denně? Vím že je to sobecké. Ale z krabičky a půl co sem chodila na 12tky do práce sem to stáhla na 6/7.
Sama se za sebe stydím ale ta chuť je ještě větší než předtím. Proto bych ráda žádnou kritiku. Vím sama jak to muže dopadnout atd. Tak prosím jen ty kteří kouří. Děkuji moc. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11890
22.10.19 14:02

Nekouřím, ale kořila jsem 10let a krabičku denně. Při nalezení // jsem si dávala 1 slimku denně až jsem to do měsíce ukončila úplně. Tak dlouho jsem se na dítě těšila, že by mi byla hanba kouřit. Už nekouřím 6 let a ani mě to neláká. Zkus s tím přestat, je to jen v hlavě. Ušetříš peníze, zdraví a jako velké plus nebudeš smrdět jak popelník :poblion:
Hodně štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7669
22.10.19 14:03

Víš sama jak to může dopadnout a stejně budeš kouřit? To je fakt hnus…
k tvé otázce…Kolik denně? Samozřejmě, že žádnou!
Je mi jasný, že teď se slítnou sobecké kuřačky a budou klovat, jak není dobré přestávat a bla bla bla… :roll:
Pokud ti na Tvém dítěti záleží, kouřit přestaneš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 14:05

@lucynka25
Ráda bych ale nejde mi to, když si nedám tak mi je fakt hrozně špatně. :,( Jsem ve stresu. :,( Já se za sebe stydím :,(
To je dobře že si to dokázala. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
7153
22.10.19 14:06

To máš asi dobrou práci, když jsi stihla vyhulit 30 cigaret. Jinak v těhotenství žádnou, škodíš tomu nenarozenému chudákovi. Já kouřila víc jak krabku denně a sekla s tím ze dne na den. Už je to tři roky. Jde to, musí se chtít. A lepší motivaci už v životě nenajdeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7669
22.10.19 14:07
@Anonymní píše:
@lucynka25
Ráda bych ale nejde mi to, když si nedám tak mi je fakt hrozně špatně. :,( Jsem ve stresu. :,( Já se za sebe stydím :,(
To je dobře že si to dokázala. :andel:

Tohle jsou jenom kecy a výmluvy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 14:07

@Šmoulice
Samozřejmě že vím!. Jen to není jednoduchý když mi je pak blbě a jsem ještě víc ve stresu. A pokud vím tak se snažím dohledat někoho kdo kouří. :think:
Snažím se to omezovat. Třeba přestanu. Kourim ty nejlehčí slimky. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
11890
22.10.19 14:08

Dáš to taky, je to fakt jen v hlavě, musíš to přepnout a zažeň to třeba něčím sladkým, to mi pomáhalo. Důležíté je hledat důvody proč nekouřit, ne naopak.
Zahoď cigarety, třeba přestaň pít kafe, ať tě to neláká a mysli na něco jiného, zabav se něčím jiným. Za pár dní to bude v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
@Aduš8 píše:
To máš asi dobrou práci, když jsi stihla vyhulit 30 cigaret. Jinak v těhotenství žádnou, škodíš tomu nenarozenému chudákovi. Já kouřila víc jak krabku denně a sekla s tím ze dne na den. Už je to tři roky. Jde to, musí se chtít. A lepší motivaci už v životě nenajdeš.
:potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1415

Ja jsem prestala kourit ze dne na den, kdyz jsme se rozhodli, ze se zacnem snazit :D a to jsem kourila krabku a pul kazdy den :D
Zkus to vysadit postupne uplne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11890
22.10.19 14:09

@Aduš8 přesně tak, lepší motivace už se nenaskytne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21810
22.10.19 14:09
@Anonymní píše:
@lucynka25
To je dobře že si to dokázala. :andel:

a představa, že ubližuješ svému děcku pro tebe není stresující? Přečti si něco o dětech s nízkou porodní vahou, o dětech narozených předčasně, o abrupci placenty v těhu, o dětech, které trpí astmatem, těžkými alergiemi nebo i onkologickým onemocněním! Sice se „neví“ proč, ale že tyhle nemoci mmj způsobuje i kouření, to už je dokázané!
Takže si to dej na misky vah, protože to co tu píšeš jsou jen výmluvy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3853
22.10.19 14:11

Holky, kolik vás to vyšlo na týden, to kouření, budu řešit s dětmi rodinný rozpočet a protože jsem z nekuřácké rodiny, vůbec netuším. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7669
22.10.19 14:12
@pe-terka píše:
a představa, že ubližuješ svému děcku pro tebe není stresující? Přečti si něco o dětech s nízkou porodní vahou, o dětech narozených předčasně, o abrupci placenty v těhu, o dětech, které trpí astmatem, těžkými alergiemi nebo i onkologickým onemocněním! Sice se „neví“ proč, ale že tyhle nemoci mmj způsobuje i kouření, to už je dokázané!
Takže si to dej na misky vah, protože to co tu píšeš jsou jen výmluvy!

To není důležité. Ať děcko klidně trpí celej život. Hlavně, že maminka má cigáro v hubě… :poblion: Aby nebyla ve stresu a nebylo jí náhodou špatně. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 14:12

V mém okolí kouřili. Kup si ty slim je tam minimálně nikotynu. Někdo nekouří nepije a stejně se něco pose..re. Samozřejmě by bylo lepší se na to vykašlat ale pokud ses ve stresu tak to miminku taky nepřidá. Zkus to stáhnout ještě víc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama