Cílem milování není orgasmus, ale kontakt a láska

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 12:18
Cílem milování není orgasmus, ale kontakt a láska

Prosím o zachování anonymity z důvodu, že sem chodí rodina.

Váš názor? Především panu?? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lana25
Závislačka 2871 příspěvků 10.08.19 12:21

Ježíši 8o

Bídžej
Ukecaná baba ;) 2207 příspěvků 1 inzerát 10.08.19 12:21

Ten článek na idnesu jsem taky četla, není špatný, rozhodně ho spousta žen ocení, ale pobavilo mě, jak tam ženská zmiňuje, že by chlapi měli „osvíceně masturbovat“ :lol: :lol: to je asi to poslední, na co chlapi myslí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9280 příspěvků 10.08.19 12:24
@Lana25 píše:
Ježíši 8o

Ty mě znáš? :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.08.19 12:25

@Bídžej Souhlas :lol:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 10.08.19 12:27

Naprosto souhlasím a svoje orgasmy si hlídám, chlapa to energeticky vysiluje :lol:

Ideální poměr je dle mého 20 - 30 orgasmů ženy na 1 mužský.

Tableta
Kelišová 5435 příspěvků 10.08.19 12:49

Podstata milování je láska a kontakt, cílem milování je orgasmus.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 10.08.19 12:50
@pohledzdruhestrany píše:
Naprosto souhlasím a svoje orgasmy si hlídám, chlapa to energeticky vysiluje :lol:Ideální poměr je dle mého 20 - 30 orgasmů ženy na 1 mužský.
Článek jsem nečetla celý, tak nevím, jestli to tam padlo, ale dle indické filozofie ejakulát bere z mužů mladí a sílu. Mám známou, co s takovým vyznavačem tohoto chodí a když spolu spí, tak on pouze souloží bez vyvrcholení, před tím to utne. :think: tak mě napadá, jestli ho pak z toho nebolí to… u srdce :lol:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 10.08.19 12:53
@Kfětoslava píše: Článek jsem nečetla celý, tak nevím, jestli to tam padlo, ale dle indické filozofie ejakulát bere z mužů mladí a sílu. Mám známou, co s takovým vyznavačem tohoto chodí a když spolu spí, tak on pouze souloží bez vyvrcholení, před tím to utne. :think: tak mě napadá, jestli ho pak z toho nebolí to… u srdce :lol:

Nás bolí…ty…srdce. Macháček :lol:

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 10.08.19 12:57
@Russet píše:
Nás bolí…ty…srdce. Macháček :lol:
:palec:
pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 10.08.19 12:57
@Kfětoslava píše: Článek jsem nečetla celý, tak nevím, jestli to tam padlo, ale dle indické filozofie ejakulát bere z mužů mladí a sílu. Mám známou, co s takovým vyznavačem tohoto chodí a když spolu spí, tak on pouze souloží bez vyvrcholení, před tím to utne. :think: tak mě napadá, jestli ho pak z toho nebolí to… u srdce :lol:

já mám výhodu, že mládí mi to nevezme :mrgreen: na to jsou hrozný teorie, já to neznám, to dělám/nedělám podle vlastního výkladu :lol:, ale snad má vliv i roční období, že jako v zimních měsících, to oslabuje, v nějakejch měsících zase posiluje, nebo tak něco :)

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9945 příspěvků 10.08.19 13:10

Takove namahy a pro nic za nic? nene…

salubriter
Kecalka 236 příspěvků 10.08.19 13:12

Existuje reálná tělěsná fyzická potřeba - orgasmus, a existuje emocionální potřeba - kontakt, láska, projevy emocí…
Uspokojeny by měli být obě ;)
Obecně si myslím, že láska je nadřazená a húř dosažitelná (duch nad hmotou).
Sex a orgasmus můžeš mít s kde kým.
Lásku a související velmi intenzivní příjemné emoce většinou jen s jedním.

Ale upřednostňovat jedno před druhým je hloupost. Důležité je, v jaké konkrétní situaci člověk je a co mu chybý. Nejde žít „normálně“ dlouho bez jednoho nebo druhého.

Venetia
Hvězda diskuse 44988 příspěvků 10.08.19 13:14
@Bídžej píše:
Ten článek na idnesu jsem taky četla, není špatný, rozhodně ho spousta žen ocení, ale pobavilo mě, jak tam ženská zmiňuje, že by chlapi měli „osvíceně masturbovat“ :lol: :lol: to je asi to poslední, na co chlapi myslí :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
co to je osvíceně masturbovat ?

však tu máme jednoho takového vyznavače…ale už jsem ho dlouho neviděla

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 9676 příspěvků 10.08.19 13:14
@Lenka_Hal píše:
Takove namahy a pro nic za nic? nene…

to je proto, že jsi nezažila mužskej orgasmus :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama