Čím čistíte atopickou pokožku?

280
3.12.19 18:15

Cim cistite atopickou pokozku?

Cim vycistit plet kdyz jsem atopik? Pouzivam jinak Biodermu atoderm ta mi sedi. Posledni dobou mam i celkem dost ucpane pory. Diky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

3.12.19 19:25

Používám La Roche- Posay komplet vše od nich a nemohu si stěžovat. Mají užasnou kosmetiku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 19:43

Jsem atopička a používám Mixu. Mám citlivou suchou pleť, ale snadno se mi zároveň ucpávají póry a dělají se pupínky. Mám na to dva pomocníčky. Micelární vodu a micelární mléko. Vodu používám při ranním čistění pleti a na večerní dočištění a mléko na odlíčení makeupu a nebo pokud cítím, že jsem strašně vysušená, tak ji použiju místo vody. Jiná kosmetika mi tak moc nesedí, jako právě Mixa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3.12.19 19:57

Pletovou vodu Bidorma Sensibio nebo tak nějak se to jmenuje a na plet a tělo intenzivní balzám Bioderma Atoderm. A meju se Biodermou Atoderm gelem s olejem. Úplně mi to spravilo pokožku celého tela :palec: z řady Atoderm je to ten nejdražší krém a sprchac, ale stojí to za to! A tím, že to má pumpicku, tak s tím zbytečně neplacam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1053
3.12.19 21:13

Kamarádka si nemůže vynachválit Vital Just čistící gel a hydrogel. Je to celá řada. Já používám čistící gel a pleťový krém, ale problém s pletí ani celkově s pokožkou nemám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5201
3.12.19 22:05

Hlavne ne micelarku! Ta nedela na plet dobre ani mne. Jinak ja atopik nejsem, ale kamaradka ano a jede Biodermu nebo Topicrem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama