Čím čistíte bazénky? Tip na chemii do malých bazénku

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
207
23.6.22 11:53

Cim cistite bazenky popř tip na chemii do malych bazenku

Zdravím všechny, Čím tak vymyvate bazénky děti, když měnite vodu? Deti dostaly takove to hraci centrum, chystam se jit vyměnit vodu. Dostali ho v nedeli to jsem hned vecer zase vyměnila protože tam natahaly hrozne bordelu a bylo fakt pekelny vedro a napustila novou ale od ty doby tam nebyly pujdou az dnes, ale ta voda potrebuje zase vyměnit. Ted ale přemýšlím jestli ho mam i nejak vymyvat (jarem, sanytolem to právě vaham čím?) Někde jsem cetla o nějaké chemii do malych bazenku ze udrzi dele vodu čistou, resp ze se tak rychle nekazi a jen se vylovi bordel a nemusi se tak casto menit. Tak jestli mate nekdo zkušenosti. Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58776
23.6.22 12:03

Čistívala jsem houbičku, hadrou jemnou na okna a trochu jarové vody. Hadicí osprchovat. Usušit a hotovo.
To úplně stačilo. Ale dávala jsem jim denně do takových malých čistou vodu a přiměřeně, když byli malí. A večer jsem s ní zalila zahrádku.

Příspěvek upraven 23.06.22 v 12:04

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4336
23.6.22 12:03

Vymyvam hadicí…tím tlakem vody se vymyje bordel, co tam behem dne decka nanosi. A jelikož vodu měníme denně nebo max obden, tak žádné řasy se tam udělat nestihnou, není tak potřeba tam dávat žádnou chemii… ale zvažujeme, že vodu necháme nastalo a budeme tam házet chlorovy tablety, co máme do velkého bazénu. Tedy jen dokud ten velkej bazén nepostavime a nebudou ankety potřeba dávat tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12483
23.6.22 12:04

Měním jednou za 5 dní třeba.. podle potřeby a vymývám wapkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43296
23.6.22 12:10
@NoName88 píše:
Zdravím všechny, Čím tak vymyvate bazénky děti, když měnite vodu? Deti dostaly takove to hraci centrum, chystam se jit vyměnit vodu. Dostali ho v nedeli to jsem hned vecer zase vyměnila protože tam natahaly hrozne bordelu a bylo fakt pekelny vedro a napustila novou ale od ty doby tam nebyly pujdou az dnes, ale ta voda potrebuje zase vyměnit. Ted ale přemýšlím jestli ho mam i nejak vymyvat (jarem, sanytolem to právě vaham čím?) Někde jsem cetla o nějaké chemii do malych bazenku ze udrzi dele vodu čistou, resp ze se tak rychle nekazi a jen se vylovi bordel a nemusi se tak casto menit. Tak jestli mate nekdo zkušenosti. Dekuji

Přečti si návod, čím lze vaše centrum čistit. Použila bych saponát, případně trochu sanytolu, pokud výrobce nezakazuje. Ale vanu taky nějak podobně myješ, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2182
23.6.22 12:34

Když je třeba myju houbičkou a jarem, ale většinou jen vypláchnu hadicí a nechám oschnout. Měnim vodu tak každý druhý den. Ale máme jen obyčejný bazének. Tu chemii do dětských bazénů jsem také zkoušela, ale je to k ničemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2507
23.6.22 13:14

Tý jo, mě vůbec rád nenapadlo, že by to tam mělo být déle, než den 8o. Vždy po použití vyléváme do zahrad a dětem vždy čistou vodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
23.6.22 15:00

Ono to hraci centrum ma vic vody..v neděli vecer jsem tam nalila novou ale nekoupali v pondělí a utery byla zima a vcera tu foukal studenej vitr takze se prave bodou koupat az dneska. Jinak co vím tak vodu max 2 dny. Ale cetla js ze je něco co to vodu udrzi dyl… ono ti hraci Centrum je vetsi mez maly bazenek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
23.6.22 15:08

My teď do malého dětského koupili tohle(viz foto).Dává se tam toho fakt hrozně málo, když to propocitas dle návodu…mělo by to byt nezávadné…píšou, že se to dává i do vodní nádrže k rybám a může se s tím zalévat zahrada…tak snad…zatím tam máme vodu od neděle a dobrý…je větší než klasické malé bazénky pro prcky, ale nafukovací, bez filtrace, bez luxu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat