Čím ještě vyvolat porod?

67
15.2.20 09:18

Čím ještě vyvolat porod

Ahoj holky dneska jsem 40+0 tt, je to už docela náročné a chci to už mít konečně za sebou a nestresovat se tím kdy to už konečne přijde.. Včera jsem byla na kontrole a pan dr říkal že už je vše nachystané a v pořádku.. V papíře jsem se dočetla že jsem na 3/4 otevřená prej to může přijít kdykoliv a kdyby ne mam přijít v pondělí a domluvit se na vyvolání jelikož další neděli přijede babička která přiletí z daleka tak aby z něj něco měla :( ale teď k věci, upřímně bych ho chtěla vyvolat přirozeně a ne umělé ale vyzkoušela jsem snad už všechno :,( malivníkový čaj, úklid, masírování bradavek v teplé sprše a dokonce i nechráněny sex :lol: napadli mě ještě dřepy co myslíte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2403
15.2.20 09:21

Ja si z nejaky blbyho duvodu dala 37tt hooodne zazvorovej caj. Proste nejaky blok, zazvor nemam rada a vypila jsem 2 konvice. Prdla mi voda. Pak se nic nedelo, pul dne v porodnici a sup oxitocin, epidural, 3× zatlacit a bylo :lol: ale jestli to bylo zazvorem? Fakt netusim, jen jsem citila jak se mi dole neco hnulo. Plodovka pak tekla malinko. Furt se doplnovala mi prislo, ani jsem nepoznala, ze to je ono

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
15.2.20 09:31

Napadá mě jen svařák. Ale myslím si, že ať zkusíš cokoliv, tak to přijde samo, až bude ten správný čas. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 09:44

Mně pomohl nechráněný sex se spermatem dovnitř.. Doktor mi to poradil. :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
67
15.2.20 09:47
@Anonymní píše:
Mně pomohl nechráněný sex se spermatem dovnitř.. Doktor mi to poradil. :oops: :oops:

To děláme taky ani nic:grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2373
15.2.20 09:50

Ricinovy olej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
15.2.20 09:51

Babička mi řádila červené víno a teplou vanu. :D já osobně jsem to nezkoušela, ale četla jsem že to někomu pomohlo. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
15.2.20 10:16

Já bych na to nespěchala, dej miminku čas, ono to přijde. Přeji co nejhladší porod :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TRG
2395
15.2.20 10:41

Vyvolání porodu kvůli babičce? Aby z toho něco měla? 8o A jinak ne, nejde jen tak nějakou bezpečnou domácí metodou vyvolat porod. Kolikrát nezabere přece ani vyvolávání v nemocnici. :nevim: Jestli na tebe nic nefungovalo, nech si udělat Hamiltona, případně riskni rizikový koktejl, ale nejdřív si o tom něco přečti. Silnější metodu fakt neznám, než tyhle dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 10:43

Jednoho dne ve 38+5tt jsem si vyběhla 2× schody do 6.patra, červené víno, horká sprcha a sex. Za 20 minut po sexu jsme jeli do porodnice. Syn se narodil za dve hodiny od první kontrakce. Byla jsem prvorodička a smáli se mi, že druhej porod bude doma. :roll:
Jo a taky jsem od 36tt pila malinik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.20 17:00

Kdyz mimco nechce, nefunguje nic. Ja budu rodit potreti, otevrena jsem na 2 prsty, 40+5, posliky uz tri tydny, casto i treba pul dne pravidelny po 10 min, ze si az myslim, ze by to mohly bejt kontrakce :person_facepalming: :joy: Ale ani jako tretirodicka to nepoznam, protoze prvni porod vyvolavanej hodne pred terminem a byl takovej, ze jsem ho radsi vytesnila. Druhej naopak zacal prdnutim vody, zadny kontrakce a ani ne za dve hodiny bylo hotovo, kontrakci jsem mela jen par, mala na dve zatlaceni venku, takze si kontrakce fakt nepamatuju :sweat_smile:
Ted jsem pila malinik od 35tt, teda uz dosel a novej kupovat nebudu, neb je hnusnej. Lneny seminko jim cely tehotenstvi, protoze je zdravy a neni na nem nic spatnyho. Sex pravidelnej, bez efektu. Masaz bradavek vyvola posliky zarucene, ale jenom posliky, nic vic, jak usnu, tak zmizej. Hamilton nepomoh, jen mi po nem asi odesla zatka. Skorice ani ň. Pit alkohol nebo nejaky pseudolektvary odmitam. Chodim kilometry, slapu do schodu, cvicim, i drepuju cely tehotenstvi, to nema pri fyziologicky probihajici gravidite zadnej vliv.

Ale jako ja vlastne ani nikam nespecham, nechci jen, aby mi znova porod vyvolavali umele. Podle vseho jsme ja i mimino uplne zdravi a v pohode, me fyzicky nic nezmaha a ze si jeste hovi uvnitr me nijak neobtezuje. Jediny, co me obtezuje jsou dotazy okoli, „kdy uz“ :lol: A kupodivu to nikoho netankuje ani v porodnici, jeste ani nezacali o indukci mluvit, to se oproti mymu poslednimu porodu pred peti lety tedy dost zmenilo. Tam me chteli hnat na indukci u naprosto fyziologickyho bezproblemovyho tehotenstvi uz pred terminem, jenom proto, ze uz jsem podle nich byla pripravena a nebylo na co cekat… Nastesti mala druhej den pote, co jsem to odmitla v 39+5, prdla vodu sama a doslova se prodrala ven :mrgreen:

Vzdycky je lepsi nechat to na prirode, pokud nejsou nejaky komplikace, kvuli kterym by bylo nutne porod vyvolat. Ze se to zrovna nehodi kvuli nejakymu „programu“ se neda nic delat. Babicka nebabicka.

• Nahlásit
  • Citovat
67
15.2.20 23:11

Tak už je to tady :grin:jak dlouho může odtykat ta voda? :joy: Vzdyky je to tak ten hrnek, tak na jak dlouho to tak mám vidět celý porod??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
15.2.20 23:21

@Kikirep to ti nikdo neřekne, každá to má jinak, já porodila 12 hodin po odtoku vody, ale do hodiny po odtoku jsem byla v porodnici

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.20 23:44
@Kikirep píše:
Tak už je to tady :grin:jak dlouho může odtykat ta voda? :joy: Vzdyky je to tak ten hrnek, tak na jak dlouho to tak mám vidět celý porod??

Voda se stále tvoří. Podle toho to nelze určit. Máš svou dulu nebo PA? Maš už kontrakce? Přeji hladký průběh a citlivý personál :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
16.2.20 03:10

@porod_je_super co to je dulu nebo PA?, :joy:kontrakce mám někdy po 5 někdy po 10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama