Čím jste podpořili IVF?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
villa
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 11.03.19 19:10
Čím jste podpořili IVF?

Ahoj holky,
chci se zeptat čím vším jste podpořili iVF? Krom vitamínů nějaké osvědčené rady - akupunktura nebo někdo ji ostré omáčky…co ještě? Nějaké babské rady?
Já beru listovku a fertipronu, piju kontryhel, chlapa krmím selzinkem a vit. E.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 19:13

Jedla jsem každý den avokádo a vyšlo to. Myslím, že mi pomáhalo, že jsem těm avokádům věřila. Držím palce :kytka:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 19:18

Me vyslo prvni ivf dvojnasobne, muj recept byl, brat, co mi rekne doktor a jinak se na to snazit nemyslet a hodne, hodne se smat.

MinnieL
Povídálka 38 příspěvků 11.03.19 19:38

Já jsem jedla pár dní před ketem… A pár dní po ket ananas… A silný vývar… A jinak beru pregnafolin :)

ugluk
Hvězda diskuse 45815 příspěvků 11.03.19 19:41

Já mám pocit, že čím víc jsem se na hlavu stavěla a dělala psí kusy, tím horší výsledek. Pokus po návratu z lázní, podpořenej Mojžíšovou, akupunkturou a absolutní vírou v pozitivní výsledek skončil bez transferu, kdežto ten poslední, úspěšnej, byl jen takovým naštvaným odskočením si z práce a nevěřila jsem mu ani za mák. Prostě - co se má stát, stane se.

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 11.03.19 21:24

Jediný, čím jsem IVF podpořila, byla totální depka a přesvědčení, že je to celý k prdu. Ku podivu nebylo :D . Vynech ten kontryhel, u IVF je kontraproduktivní, protože harmonizuje hladinu hormonů v těle a to nepotřebuješ.

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 27.03.19 14:54

Tak je to asi i o kvalitě buněk při IVF takže určitě neuškodí vitamíny - E, Koenzym, Omega 3, Inositol, atd.

No a po transferu si také myslím, že nejvíce udělá psychika a pohoda…

Katuš007
Povídálka 45 příspěvků 27.03.19 14:58

Femibion1, ananasovy džus, pozitivní víra, krátká procházka s návštěvou a polehavani. Hlavně jsem od první vteřiny věřila a mluvila s Terezkou - dnes jí jsou 4 měsíce. :srdce: :srdce: :srdce:

Leny5
Kecalka 190 příspěvků 27.03.19 14:58

Ahojky, chlapa krm ještě selenem, zinkem a vitamíny B a C, mají dobrý vliv na kvalitu spermií :)

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 27.03.19 14:59

@Katuš007 je to je krásné :srdce: také to tak plánuji :oops: :andel:

elena.78
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 27.03.19 15:03

Při stimulaci neber žádné bylinky a nic co ovlivňuje tvorbu estrogenů a progesteronů. Mudr mi říkala, že mají zkušenosti, že kdo ty doplňky užíval, měl nižší počet folikulů. Ty si pícháš určité hormony a bylinkama můžeš tlumit jejich účinnost. Hodně štěstí! :kytka:

Lamicka2016
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 27.03.19 15:07
@elena.78 píše:
Při stimulaci neber žádné bylinky a nic co ovlivňuje tvorbu estrogenů a progesteronů. Mudr mi říkala, že mají zkušenosti, že kdo ty doplňky užíval, měl nižší počet folikulů. Ty si pícháš určité hormony a bylinkama můžeš tlumit jejich účinnost. Hodně štěstí! :kytka:

s tímto se naprosto ztotožňuji :palec: ale vítamíny typu: koenzym, omega apod. by to ovlivňovat neměli ;)

Petrohlídek
Nováček 4 příspěvky 27.03.19 15:14

Taky souhlas, udržuj si tělesnou a psychickou pohodu, o ostatní se postará lékař, který tě „nadopuje“ tím co je potřeba.

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 27.03.19 16:59

Holky, ty řeči o psychické pohodě bych vynechala. Pak je spousta žen, co se křečovitě snaží držet optimismus a dobrou náladu a jsou ve stresu, že se jim to nedaří. I u onkologických pacientů se od toho upouští. Znám spoustu takových, co po IVF otěhotněly ve chvíli, kdy byly v depresi a vůbec si nepřipouštěly úspěch

villa
Zasloužilá kecalka 833 příspěvků 27.03.19 18:20

@Janli jeeee děkuji!!!! To je přesně to, co jsem potřebovala číst…taky to tak vidím, nemám náladu se pořád smát a myslet sluníčkove, i přesto si přeju úspěch :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama