Čím mazat bříško - strie vaše zkušenosti

935
16.9.20 07:02

Čím mazat bříško-strie vaše zkušenosti

Ahoj holky, prosím vás cim mazete bříško a prsa? Začínám 10tt a už bych pomalu začala se porozhlizet po nějakém oleji či krému. Zajímaly by mě vaše zkušenosti co opravdu pomáhá aby se neudělaly strie nebo alespoň se to minimalizovalo děkuji moc ;) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7997
16.9.20 07:16

Nejspíš nic.zkus Bi oil nebo obyčejné sádlo. Ale jestli se ti mají udělat, tak nepomůže ani svecena voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13710
16.9.20 07:19

Nepomůže nic. Mazal jsem jak kráva a stejně mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
16.9.20 07:37

Používám Bi-Oil a zatím dobrý, ale do porodu zbývají 4 týdny, tak uvidíme, jestli to bříško nepopraská v těch posledních týdnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
16.9.20 07:37

8o 8o 8o ty blaho tam to jsem necekala :mrgreen: jo tak doufám že mám pružnou kuzi :dance: :lol: díky holky i za tohle ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
16.9.20 07:43

V prvním těhotenství jsem používala běžné tělové mléko, ke konci pak olej od Hippu na strie. Nemám ani jednu strii.
Teď čekám dvojčata, jsem v 17tt. Mažu Bonellou (je tam vit. E) a střídám to olejíčkem z DM od zn. Alverde. Pak mám ještě olej Babylove.
Mažu 3× denně, tak uvidíme..Ať už se strie objeví nebo ne, tak rozhodně bych mazala, ať kůže není vysušená ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
16.9.20 07:58
@Luciiik13 píše:
Používám Bi-Oil a zatím dobrý, ale do porodu zbývají 4 týdny, tak uvidíme, jestli to bříško nepopraská v těch posledních týdnech.

A na jak dlouho máš tak tu lahvicku a jak velikou? ;) @Sleepy.Monkey muzes mi prosim poslat fotky těch krémů? byla jsem v dm a vůbec jsem tam ty věci nemohla najít děkuji moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
935
16.9.20 08:00

@Sleepy.Monkey muzes mi prosim poslat fotky těch krémů? byla jsem v dm a vůbec jsem tam ty věci nemohla najít děkuji moc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
16.9.20 08:11

Trilastin, trilastin a zase trilastin. Je drahy a musi se objednat z USA, ale byl jediny co mi pomohl opravil a vybledl strie po porodu prvniho a zamezil vzniku dalsich v tehotenstvi s druhym ditetem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
16.9.20 08:12

A nejak 10 nebo 17 tt jeste neni nic, vetsina strii naskace az ke konci, mem se udelaly posledni tyden :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6770
16.9.20 08:12

Ja byla moc spokojena s olejickem od Weledy. Je hrozne prijemnej, krasne se vsakuje, voni a ja na strie trpim. Na brise ani jedna :palec: Akorat madla lasky jsem flakala (to vim) a tam mi to lehce ke konci prasklo (asi pidi 3 prouzecky na kazdy strane), nic strasnyho. Mazala jsem 2× denne. Pak jsem mela i Saloos. Ten nebyl spatnej, ale Weleda lepsi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1337
16.9.20 08:34

Maž čímkoliv, co je ti příjemné. Genetiku nepřemažeš, takže je to úplně jedno. (já mazala poctivě a poprvé mi popraskalo břicho dole, podruhé nahoře :nevim: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
16.9.20 08:42

Ahoj, ja používala od 2 trimestru Bi Oil, vzdycky vecer po sprše a sla spat. Břicho mam jak dětskou prdylku, zůstala mi jen linea nigra a špek po porodu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
433
16.9.20 09:02
@Lebedka99 píše:
@Sleepy.Monkey muzes mi prosim poslat fotky těch krémů? byla jsem v dm a vůbec jsem tam ty věci nemohla najít děkuji moc ;)

Najdeš to hlavně věcí pro miminka ;)
content://com. android. chrome. FileProvider/images/screenshot/1600239721627880137743.png

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2306
16.9.20 09:02

Zeptej se mamy, zda ma strie. Pokud jo, neutracej zbytecne a penize investuj treba do vybavicky. Ja mazala obcas obycejnym telovym kremem a nemam jedinou po 3 tehotenstvich ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama