Čím mazat bříško v těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikittta
Povídálka 46 příspěvků 09.10.14 15:54
Čím mazat bříško v těhotenství?

Těhulky nebo maminky,

potřebuji poradit, odkdy a čím mazat bříško a prsa v těhotenství? Máte někdo zkušenosti s Bioil? Děkuju za příspěvky. :dance:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Adriassa
Zasloužilá kecalka 899 příspěvků 09.10.14 15:57

Elasti Q nebo olejíček Weleda:-)

Šarlota4
Extra třída :D 10671 příspěvků 09.10.14 15:57

Ja ho pouzivam. Bricho mi popraskalo stejne, ale me by popraskalo asi s cim koliv. Tak nevim jestli by to Bez nej nebylo jeste horsi :nevim: a je dost drahej urco ti nebude stacit jeden

Příspěvek upraven 09.10.14 v 15:58

Bebuu
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.14 15:58

@Nikittta Ahoj ja osobne bioil nepouzivam ale prej je docela dobry :-) ja mam elasti-Q exclusive a jsem spokojena. Jsem v 35tt a nemam nikde nic. A mazat jsem zacala az kdyz mi zaclo lezt bricho. Ale je to hodne individulani. Nekdo maze jak o zivot a nepomuze to. :nevim:

Marge1980
Závislačka 2584 příspěvků 09.10.14 16:03

Já mazala od cca 3. měsíce těhotenským olejem od Saloos a pak jsem přešla na olej proti striím od Clarins, promazávám 2× denně a hodně důkladně. Jsem teď 40+4tt a zatím žádná strie - ťuk ťuk ťuk :) A to se mi strie udělaly na bocích, když jsem v pubertě hodně přibrala, takže myslím, že ke striím sklony mám a věřím, že kůže těhotenství vydržela (zatím) hlavně díky oleji :)

Kyslíková
Kelišová 5504 příspěvků 09.10.14 16:06

Já mažu olejem s Q10 od Nivea. Zatím strie žádná a jsem ve 31tt. Mě by zajímalo, čím mazat prsa (bradavky) - bepanthen? Svědí mě a drolí se :(

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 09.10.14 16:08

@Nikittta já mažu tímto https://www. topvet. cz/131-bambucke-maslo-shea-butter-100-s-aloe-vera# a jsem spokojená :palec:.

eviku-miluna
Kelišová 6875 příspěvků 09.10.14 16:13
@Kyslíková píše:
Já mažu olejem s Q10 od Nivea. Zatím strie žádná a jsem ve 31tt. Mě by zajímalo, čím mazat prsa (bradavky) - bepanthen? Svědí mě a drolí se :(

moje sestra maže bradavky obyčejným doma vyškvařeným (neslaným)sádlem a namůže si to vynachválit :think:.

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 09.10.14 16:22

Mazej čím chceš, stejně je to asi jedno a pokud máš ke striím předpoklady, tak žádný krém ani olejíček nepomůže. Každopádně doporučuji něco hodně mastného, třeba i obyčejnou indulonu. :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 09.10.14 16:32

@Nikittta elastiQ. Na to, že jsem měla obří pupek, mi to prasklo na jediném místě - kde jsem měla po operaci oslabenou kůži.. jinak nic.. ale otázkou je, jaké máš genetické dispozice - můžeš mazat jak chceš a popraská i tak, pokud to máš dáno..

Ted dy
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 09.10.14 16:39

Já mažu kakaovým máslem od Queen Helene, bylo to jediné, co mi ze začátku nesmrdělo. Navíc je to hrozně fajn, litrová láhev… A co je důležité, hned zasychá, takže se nikde nelepí a nenechává fleky na oblečení.

Ke striím mám rozhodně předpoklady - v životě jsem neviděla víc popraskané břicho po těhotenství, než jsou břicha mojí matky, její sestry a jejich matky. A já k tomu sklony mám hodně - vyzkoušeno přibráním v pubertě, kdy se mi strie udělaly.

Teď jsem 35tt a zatím nic, ale neříkám, že to nepřijde… Každopádně jak jsem dneska ležela vyvalená na monitoru a naproti mě další matky s odhalenýma břichama, zrovna jsem si říkala, že jsem jediná, kdo je zatím bez strie.

sagittarius
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 09.10.14 16:41

Ja se mazu Bepanthenem kremem proti striim, pak znam elastiQ a Weledu, ale nepouzivam. A taky na jizvu po piercingu pouzivam kokosovy olej.

zamlklinka
Závislačka 3266 příspěvků 09.10.14 16:47

Mam olej Eucerin na strie

Martinaalex
Kecalka 219 příspěvků 09.10.14 16:47

Ja mazala kokosovym olejem, mela jsem bandero jak pri dvojcatech a strii nemam ani jednu :-)

Althya
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 09.10.14 16:49

Hm, tak ja nikdy specialni kosmetiku pro tehotne nepouzivala a nemam jedinou strii. V prvnim tehu jsem mazala olejicky od Saloosu, akorat na noc to nebylo nic moc, jeste mesice jsem pak nemohla z pyzam a povleceni dostat ten olejovy zapach :D Pres den jsem mazala bambuckym maslem od Alverde. Ted jsem v osmem mesici s druhym ditkem a mazu telovymi kremy od Yves Rocher, jak rikam, nic specialniho

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >

Server Forum 24 si vymyslel článek o politickém ovlivňování Lvů. Ozval se režisér Trojan!

Studená sprcha pro web Forum 24! Ondřej Trojan se ohradil vůči lžím, že jeho... číst dále >