Čím na vás chlap působí jako chlap?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.07.19 15:08
Čím na vás chlap působí jako chlap?

Ahoj, holky, řeším „problém“, který vyvstal v mém vztahu. A to, že v příteli přestávám vidět takového toho „chlapáka“. Když jsme vybavovali byt, byla jsme jako ta slípka, on dělal chlapský práce, který bych sama nezvládla a já se starala okolo…to z něj šel testosteron kolem dokola, to samé když jsme se poznali, živí ho ruce, je tahoun a práce se nebojí…jen se teď všechno ustálilo, bydlíme, chodíme každý do svého zaměstnání, naše role se v životě moc neliší, vyděláváme oba, uklízíme oba a tak…teď jsme měla po dlouhé době zase trochu pocit, že je to chlapák na koupališti, kdy mě nosil ve vodě v náručí. Jinak je neskutečně hodný, milý a pomáhá…a já husa z něj ten testosteron necítím a nevím, jak mu to vysvětlit. Chci rovnocenné partnerství, ale zároveň potřebuju trochu cítit, že má ten chlap navrch…což nevím, jak do našeho vztahu navrátit a nevím, jak mu to podat. Co může pomoct?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Reakce:
Martha03
Ukecaná baba ;) 1306 příspěvků 02.07.19 15:14

No ve vodě tě na rukou unesu taky, dělá to ze mě muže, možná :lol: chlap je prostě chlap, nevím co za testosteron potřebuješ. Tak mu řekni ať ti jednu flakne, to bude mít navrch hned :lol: :lol: a teď vážně, každý vztah se časem vyvyji, buď ráda, že máš hodnýho chlapa co tě má rád, nevím co víc by ho mělo dělat muznejsim než je, možná Old Spice

Russet
Neúnavná pisatelka 17258 příspěvků 02.07.19 15:18
@Anonymní píše:
Ahoj, holky, řeším „problém“, který vyvstal v mém vztahu. A to, že v příteli přestávám vidět takového toho „chlapáka“. Když jsme vybavovali byt, byla jsme jako ta slípka, on dělal chlapský práce, který bych sama nezvládla a já se starala okolo…to z něj šel testosteron kolem dokola, to samé když jsme se poznali, živí ho ruce, je tahoun a práce se nebojí…jen se teď všechno ustálilo, bydlíme, chodíme každý do svého zaměstnání, naše role se v životě moc neliší, vyděláváme oba, uklízíme oba a tak…teď jsme měla po dlouhé době zase trochu pocit, že je to chlapák na koupališti, kdy mě nosil ve vodě v náručí. Jinak je neskutečně hodný, milý a pomáhá…a já husa z něj ten testosteron necítím a nevím, jak mu to vysvětlit. Chci rovnocenné partnerství, ale zároveň potřebuju trochu cítit, že má ten chlap navrch…což nevím, jak do našeho vztahu navrátit a nevím, jak mu to podat. Co může pomoct?

Tak ho někde nech naštípat kupu dříví nebo postavte dům. Ten můj to dělat nemusí, stačí, když vezme do ruky vrtačku nebo kladivo. A pevně obejme.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17527 příspěvků 02.07.19 15:18

Možná bys potřebovala nějakýho nesebevedomyho blba, co by si na tobe honil svy ego. :roll: To jsou starosti. Nezbývá, než chodit častěji k vodě, v zimě do bazénu.

Kelsey
Hvězda diskuse 46299 příspěvků 02.07.19 15:21

Mas krizi. To si musis usporadat sama v sobe myslenky.

Petula306
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 02.07.19 15:25

Já se dmu pýchou, když opravuje náklaďák. Je špinavej jako prase, všude hromada nářadí a nakonec to opraví ;) to je zrovna fotka ze včera :)

Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 02.07.19 15:26
@Martha03 píše:
No ve vodě tě na rukou unesu taky, dělá to ze mě muže, možná :lol: chlap je prostě chlap, nevím co za testosteron potřebuješ. Tak mu řekni ať ti jednu flakne, to bude mít navrch hned :lol: :lol: a teď vážně, každý vztah se časem vyvyji, buď ráda, že máš hodnýho chlapa co tě má rád, nevím co víc by ho mělo dělat muznejsim než je, možná Old Spice
:mrgreen: Jsem se zasmála :lol: Ale máš pravdu, to jo :pankac:
Paoloska
Echt Kelišová 8412 příspěvků 02.07.19 15:32

Jinak asi chápu, co tím chce zakladatelka říct. To chlapáctví je pro mě mužná náruč, opora. A taky to, že si se vším poradí. No a pak dominance v sexu. Takový mix něhy a síly. Nemusí nutně vydělávat velký prachy a být středem pozornosti.

Dafné
Závislačka 3873 příspěvků 02.07.19 15:32

No možná by ses ty neměla chovat tak moc rovnocenně :-) a nechat vyniknout jeho mužnost. Myslím tím třeba říct si o pomoc s těžkým nákupem a nesnažit se sama..
Nebo pokud v tvých očích ztrácí mužnost třeba při některých původně ženských domácích pracech, tak se na něj u toho nedívej.
Jedna známá mi říkala, že nemůže vidět svýho chlapa luxovat - je ráda, že to dělá ale když ho vidí, tak v něm prostě vidí ženskou (v lepším případě Freddieho Mercuryho v té slavné písničce :-). Takže se prostě na něj nesmí dívat :-)
To víš, v zařízeným bytě moc „chlapské“ práce není, kolem baráku by to bylo jiný kafe.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9541 příspěvků 02.07.19 15:32
@Anonymní píše:

Vzdyt je zlatej a vazi si te, dava ti tu rovnocennost, tak je to chlap. Ne ego kazdeho muskeho rovnocennost unese.

Taky jedna
Extra třída :D 12047 příspěvků 02.07.19 15:40

Jo to nevím a můj manžel to nemá :oops: a asi ani nikdy neměl :lol:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8965 příspěvků 02.07.19 15:42
@Anonymní píše:

A pak se divíte, že se říká, že ženský nevědí co chtějí. To je samá rovnoprávnost, a když to chlap dělá, tak v něm ženská nevidí chlapa. :nevim: :lol:

Azeretereza
Závislačka 2898 příspěvků 02.07.19 15:42

A víš, jak a v čem bys chtěla, aby měl navrch?

histep
Kelišová 5135 příspěvků 02.07.19 15:43
@Paoloska píše:
Jinak asi chápu, co tím chce zakladatelka říct. To chlapáctví je pro mě mužná náruč, opora. A taky to, že si se vším poradí. No a pak dominance v sexu. Takový mix něhy a síly. Nemusí nutně vydělávat velký prachy a být středem pozornosti.

Presny! V beznem objeti a v posteli takovy nepopsatelny mix nehy a sily a pak uz nemusi delat nic vic.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 9541 příspěvků 02.07.19 15:45
@Prof. Farnsworth píše:
A pak se divíte, že se říká, že ženský nevědí co chtějí. To je samá rovnoprávnost, a když to chlap dělá, tak v něm ženská nevidí chlapa. :nevim: :lol:

Ze jo, popsala ho jako vlastne idealniho chlapa a sup, ona si tu vlastne stezuje. :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
Váš příspěvek
Reklama