Čím nahradit Jané aneb drahý kočár za kvalitní.

205
7.3.06 13:27

Čím nahradit Jané aneb drahý kočár za kvalitní.

Děvčata poraďte. Hledáme kočárek ale jak je zde i jinde psáno, každému vyhovuje něco jiného a pro každý terén a situci se hodí jiný typ. My bydlíme za městem, často nejsou hotové komunikace, kočárek nebudu brát do bytu (jen na verandu) tahat výtahem ani do schodů, ale budeme s ním hodně jezdit autem a také do města. Ráda chodím všude pěšky a nerada bych se vláčela s těžkým nebo hůře ovladatelným kočárkem. Po všech rozvahách a bez ohledu na finance mi nejvíce vyhovuje Jané Slalom. Jenže je taky to nejdražší, co se dá u nás sehnat a to si nemůžuu dovolit. Proto jsem začla malinko slevovat ze svých představ ale žádný kompromis jsem nenašla. Následující vhodný kočár už byl za 10.000,– ale neměl otáčecí kola a byl těžký. (navíc jsem na něj našla hodně špatnou reakci) Klidně bych i něco připlatila, máme srtop 15.000,– Nevíte náhodou o něčem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

720
7.3.06 13:32

Ahoj,já bych to asi udělala tak,že bych koupila nový Jane tu sportovní sedačku a hlubokou korbu v bazaru. Stejně v ní miminko vydrží tak půl roku,takže bude jako nová :wink:
Do toho limitu by ses s odřenýma ušima mohla vejít.
Abaja

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.06 13:32

jestli chceš takhle luxusní kočár, tak zkus bébé confort ,Petra

• Nahlásit
  • Citovat
22315
7.3.06 13:33

Josefko,
a co Jane z druhe ruky?

K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
7.3.06 13:37

Ahojky Josefko,
koukám ,že ti ten kočárek fakt nedá spát (já se ti tedy nedivím). Taky docela o něm přemýšlím až bude druhé. Zatím u mě vede německý kočárek Baby welt , je lehký,dělají 4 kolky, 3 kolky s pevným i předním otáčecím kolem, sporták má velké lůžko, velkou boudičku s okýnkem, 5 ti bodové pásy , velký koš, dá se nastavit jak proti směru jízdy tak po směru (což je super) , v ceně je fusak, pláštěnka,dokupuje se bud taška nebo korba, dá se na konstrukci kočáru připevnit sedačka Maxi Cosi .Sporťák s korbou se cenově vejde do 10.000 Kč. Jinak jsem s ním jezdila a super. Přes vyhledávač ho najdeš určitě i na nějakém dětském servru.
Ahoj Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
7.3.06 13:48

Ja tedy nejsem zadny skrblik, ale tolik penez za kocarek se mi zda fakt prehnane. My jsme koupili novy kocarek Deltim Rabbit v Libni za 3800,–Kc a jsme naprosto spokojeni. Mozna jsme meli proste stesti na dobry kus, ale jezdime s nim uz vic nez rok a vzhledem k tomu, ze jsme dost aktivni turisti, tak i v hodne tezkem terenu a zatim jsme nemuseli jeste ani dofoukavat kolecka.
Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
7.3.06 13:55

Ahojky,

a co x-lander? Sporťák vyjde kolem 6 tisíc + dokoupit korbičku. Je lehký i prostorný. Nedávno tady proběhla diskuse ,tak se zkus mrknout. Akorát se tedy nedá přehazovat rukojeď a některé modely nemají polohovací opěrku nohou . Máme doma X3(jen sporťák) a jsem zatím spokojená.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
174
7.3.06 14:24

mrkni na www.kocarky.cz - mají tam i návštěvní knihu, kde se můžeš poptat - doporučí ti . MImichodem mam jané Nina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
7.3.06 14:34

Nazdarek Josefko!
Tak se zase potkavame! :D Zrovna jsem koukala na ten Babywelt, jak psala Apolena.
Tady je link - nemcina ti nedela problem, vid: :D

http://www.babywelt-international.com/login.php?…

Nevypada zase tak spatne. Jestli je to pravda s tou cenou, tak by se do nej dalo jit. Jeste bych ho chtela videt v realu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
94
7.3.06 14:38

Ahoj, taky koukám po tříkolkách, ale chci jen sporťák a finanční strop mám (resp. manžel přidělil :D ) trochu níž. Zjistila jsem, že každému kočárku, který se mi líbí a vyhovoval by finančně, něco chybí - buď madlo (quinny speedi) nebo polohovací opěrka nohou nebo nemá ruční brzdu (babywelt oregon). Tak nevím, co z toho oželet, co myslíte? Já bych brala klidně i použitý, ale jak jsem koukala po inzerátech, tak mám pocit, že se snad ani nedá sehnat, a pokud jo, tak třeba jen o trochu levněji než nový a to si radši připlatím a vyberu i barevně. Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
7.3.06 14:55

Hanka - sice strop nemam (vlastne jsem o tom jeste poradne nepremyslela), ale i tak se mi zda zbytecne dat za kocarek 20.000,–
Kazdy bude vzdycky mit nejake „mouchy“ (bude neco chybet nebo prebyvat). Hodne se mi libi Quinny Speedi SX a cetla jsem na nej i pozitivni ohlasy, ale kdyz sectes vsechny doplnky, tak se cena taky vysplha a z buh vi kam.
Pouzity by mi taky nevadil, ale ceny jsou, jak pises ty skoro srovnatelne s novymi. To se potom opravdu vyplati investovat do noveho (barva, zaruka atd.)

Budu rada za jakekoliv typy! :D Urcite existuji kocarky, ktere jsem zatim neobjevila. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
7.3.06 15:00

Ahoj,

my máme Hauck Asahi Scirocco - hluboké lité lůžko, sportovní kočár, adaptéry a autosedačka přicvaknutelná na podvozek přišli na cca 13 tis. Už se ale nevyrábí. Nahradil ho typ Traxx. Náš kočár má natáčecí přední nápravu, nafukovací kola, lehce se s ním manipuluje, složený se vejde do kufru krátké Fabie, projezdili jsme s ním nejrůznější terény - sníh, lesní cesty s vystouplými kořeny. Prostě jsem maximálně spokojená. Koupili jsme ho v Generaci BabyPro na Čerňáku v Praze - měli nejlepší ceny.

Tak dobře vyberte!

Lasička a Matýsek 14 m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.3.06 15:21

Joswfko já už jsem odhlášená ale za pár měsíců mě čeká podobné dilema a taky strop 15000 na tom už jsme se s manžílkem dohodly.....nepročítala jsem co ti radí holky…ale mrkni na inzeráty s obrázky hodně ho prodávají anebo bazary…ale přes inzerát bude asi levnější akdyž už víš jakej je amáš ho ozkoušenej.....tak to bude pohoda…mám už jedno odrostlejší dítě aze skušenosti vím,že ty kočárky po jednom mimi nebývají vůbec zničené,ale záleží jak s ním ti prodávající zycházeli......my to možná taky vyřešíme koupí z druhé ruky,tyk chci pohodlí a jsem z menšího města takže hodně jsme venku a na druhé dítko už nemá cenu dávat do kočárku takový balík…mrkni na bazary abudeš překvapená jaké tam jsou ceny.......vše téměř o polovinu levnější.....

• Nahlásit
  • Citovat
684
7.3.06 15:24

Já mám Jané slalom Pro a nemůžu si ho vynachválit hlavně kvůli skládání, protože hodně se přepravujeme autem, otočnému přednímu kolu a hmotnosti. Nemusím se totiž spoléhat na lidi okolo a v nejhorším ho prostě sama někam vynesu a pod. Ale i tak je to fuška, takže nevím, co bych si s těžším kočárem počala. Tenhle sporťák se dá sehnat už za necelých 19000,– včetně autosedačky, tašky na kočárek, pláštěnky, síťky, nánožníku, pumpičky na kola a hluboké korby, takže když se pak koupí lacinější kočár a připočtou se tyhle doplňky, člověk může dopadnout daleko hůř. Jediné co je k němu dobré dokoupit je slunečník, protože tříkolky nemají pžehazovací madla. Neoriginál nás ale stál asi 4 stovky. Jinak než jsme koupili nový, našla jsem ho z druhé ruky komplet asi za 13.000,–

hodně štěstí při výběru

Gejby

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
10.3.06 08:43

Do těžkého terénu jedině Mutsy, ale čtyřkolku. Dá se i snadno a rychle složit (nemusí se sundávat korbička). Je to asi nejdražší kočárek na trhu, ale zkuste koupit „z druhé ruky“. Budete určitě nadmíru spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama