Čím najednou taková změna?

Anonymní
17.1.20 09:06

Čím najednou taková změna?

Ahoj, asi se někomu bude zdát, že řeším kraviny, ale prostě mi to vrtá v hlavně, ale možná, že to ve finále ani nezjistím. Abych Vám vysvětlila situaci…jsem těhotná, už se blížíme ke konci, už straaasne dlouho nic nebylo, ačkoliv jsem říkala, že klidně, ale že se musí oholit. No na to mi řekl, že mu prý to břicho vadí a ta představa, takže radši nic a za celou dobu se teda neoholil. Já nevím, jak dlouho, třeba 3 měsíce už? No a teď jsem byla na noc pryč a když jsem se vrátila, tak se najednou oholil, mezitím, ale spolu jsme zatím nic neměli…tak jen doufám, že z toho ve finále sešlo. Napadá Vás to stejný nebo třeba ještě jiný důvod? Asi jsem trapná, ale musím na to pořád myslet ????. Díky za postřehy :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8209
17.1.20 09:09

Tak už ho přesalo asi bavit, vypadat jako krakonoš? :nevim: Nebo si myslíš, že to bylo kvůli někomu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12534
17.1.20 09:11

Z toho, že se oholil vyvozuješ, že měl sex jinde? Nebo jaký z toho má být závěr? Když se oholí můj manžel, tak předpokládám, že to bylo proto, že mu vousy vadily. Promiň, ale tvoje myšlenkové pochody nepobírám. Budeš to muset formulovat jasněji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
@Anonymní píše:
Ahoj, asi se někomu bude zdát, že řeším kraviny, ale prostě mi to vrtá v hlavně, ale možná, že to ve finále ani nezjistím. Abych Vám vysvětlila situaci…jsem těhotná, už se blížíme ke konci, už straaasne dlouho nic nebylo, ačkoliv jsem říkala, že klidně, ale že se musí oholit. No na to mi řekl, že mu prý to břicho vadí a ta představa, takže radši nic a za celou dobu se teda neoholil. Já nevím, jak dlouho, třeba 3 měsíce už? No a teď jsem byla na noc pryč a když jsem se vrátila, tak se najednou oholil, mezitím, ale spolu jsme zatím nic neměli…tak jen doufám, že z toho ve finále sešlo. Napadá Vás to stejný nebo třeba ještě jiný důvod? Asi jsem trapná, ale musím na to pořád myslet ????. Díky za postřehy :mavam:

Můj chlap se holí. Pouze na obličeji. Takže kdyby se oholil dole, byla bych hodně překvapená.

Nejspíš chtěl být připraven. Nehledej v tom jinou habaďůru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A proc se ho na to nezeptas a jen si zbytecne tady konstruujes nejake veci, ktere vubec nemusi byt a zbytecne se trapis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.1.20 09:12

@arinecka jo, přesně to mě napadlo jako první…že to bylo kvůli někomu, že hned využil příležitosti, ale třeba to tak není. Prý šel brzo spát…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 09:13

@Janli myslím asi dole…jinak obličej si normálně holí

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 09:13

@Dragonsqueen já jsem řekla, že ucpal odpad, že měl velké holení…a odpověď byla, dej mi pokoj

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.1.20 09:14

Po porodu nízkou frekvenci ještě oceníš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
12534
17.1.20 09:18
@Anonymní píše:
@Janli myslím asi dole…jinak obličej si normálně holí
@Anonymní píše:
@Janli myslím asi dole…jinak obličej si normálně holí

Tak jo, vytáhneme věšteckou kouli a zjistíme, co se stalo… Fakt myslíš, že ti tady někdo relevantně odpoví? Mlátí s tebou hormony, kliiiiiid… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 09:19

Ja jsem si rano vycistila zuby, osprchovala se a oholila nohy, tak zacinam mit strach, aby to kolegove nebrali jako vyzvu k predvikendovemu gangbangu :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 09:22

Á už mi to chybělo, další těhulka v tenzi, zavedl bych tady speciální sekci :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22184
17.1.20 09:28
@Anonymní píše:
@Dragonsqueen já jsem řekla, že ucpal odpad, že měl velké holení…a odpověď byla, dej mi pokoj
Žiješ s prasetem. Ucpe odpad a neumí to dát do pořádku? :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 09:29

Ahoj,
Takze jsi otehotnela, on se od te doby, cili cca 3+ mesice neholil. A nic nebylo ( tomu mam rozumet jako ze jste nemeli spolecny sex?)
No napada me varianty:

1. pokud mu vadi bricho, tak at zhubne, jezis co resi? ( pokud mu vadi Tvoje bricho tak at si zaskace jinde a pocka az ho nebudes miti)
  2. je to nejaky zarostly terorista a neholi se kvuli vire
  3. oholil se, protoze Te miluje, jen Ty jsi to nedocenila a Vy spolu nekomunikujete
  4. nekomunikujete spolu, protoze jinak by jsi se na to zeptala Sveho partnera
    :mavam:

Tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10786
17.1.20 09:34

Cože?? Já si asi sedím na vedení, ale nějak to nechápu…Holení jsi mu přikázala, aby byl sex? A když to udělal, tak máš ještě blbé poznámky, místo abys to brala jako pobídku „hop na mě“? Chudák chlap.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama