Čím obarvit proužky na lyžařských brýlích?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 19:35
Čím obarvit proužky na lyžařských brýlích?

Ahoj holky, možná se vám to bude zdát jako naprosto debilní dotaz (protože i mně to přijde vlastně docela absurdní :D ), ale nenapadá vás, čím by se daly obarvit takové proužky na lyžařských brýlích? Ta barevná kombinace, co tam mám, mě prostě irituje, ale dostala jsem to jako dárek. :D Je to blbost, takže případně to prostě tak zůstane, hlavní je samozřejmě funkčnost, ale tak přece jen jsem žena, tak bych ráda, aby se mi to i líbilo. :roll: :D

Reklama

Reakce:

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 28.12.17 19:39

Mně napadá akorát barva ve spreji, část, kterou chceš zachovat, tak oblep takovou tou krycí žlutou lepicí páskou a je to. Když se tím stříkají kola a drží to, co by to nedrželo na helmě, že jo :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 19:42

@Amys Supr, moc děkuji, případně vyzkouším. :D Doufám, že si kvůli svým výmyslům neodepíšu brýle. :roll: :D Nebo že mi ta barva na horách nesleze, to by byla sranda. :lol:

Amys
Generální žvanilka 20662 příspěvků 28.12.17 19:48
@Anonymní píše:
@Amys Supr, moc děkuji, případně vyzkouším. :D Doufám, že si kvůli svým výmyslům neodepíšu brýle. :roll: :D Nebo že mi ta barva na horách nesleze, to by byla sranda. :lol:

Já kdysi ze starého dětského kola (odešel mu ten střed) vyráběla synátorovi odrážedlo na zahradu a nastříkala jsem to jakýmsi modrým sprejem na auta a drží to dodnes. Sice to krapet oprýskalo, ale synovi je osm a odrážedlo leží neustále venku v zimě v děšti (tedy stojí popřené o zeď), mají to prostě na domácí blbnutí. Takže si myslím, že to tak rychle neoprýská.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.12.17 09:33

@Amys Paráda, tak to je dobrá zpráva! Tak to asi vyzkouším, děkuji moc! :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama