Čím obnovit sklokeramickou desku

Anonymní
6.4.21 21:03

Čím obnovit sklokeramickou desku

Holky, poraďte mi prosím. Máme sklokeramickou desku cca půl roku a i když ji po každém vaření důkladně čistím, pod světlem je jemně poskrabana a jsou na ni jakoby zazrane fleky, které nejdou vyčistit. Mate někdo zkušenosti prosím jak dostat dolu? Zkusila jsem už úplně vše… díky za rady, přidávám foto

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10727
6.4.21 21:11

Ty jemné škrábance už dolů nedostaneš, ty fleky jsou nejlépe škrabkou na sklokeramiku a dočišťuji jemným pískem. Čím a jak ji čistíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1129
6.4.21 21:13

Taky ji mám poškrábanou a čistím jen škrabkou a čističem na sklokeramiku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1255
6.4.21 21:13

Kdysi jsem ji měla v nájemním bytě. Nechtěla jsem to zničit, tak jsem to čistila dle doporučení, vypadala čím dál hůř, až jsem nakonec na to použila obyčejný tekutý písek a byla jak nová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
6.4.21 21:19

No s poškrábáním hold musíš počítat. Jinak já mám desku 5 let a skoro pořád jako novou, až na drobné škrábance. Nijak extra ji nečistím. Jen houbičkou a jarem po každém vařením, občas přeleštím prostředkem na skla, jinak nic víc, žádné skvrny na ni nemám. Možná jsem měla haluz na dobrý kus :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.4.21 21:19

Holky, díky. Také jsem v nájemním bytě a po půl roce vypadá takto a to to čistím hned po vaření. @Aduš8 skrabku mám a bohužel to nejde, je to jakoby zazrane jako kdyby to bylo pod tím sklem. Čistím cisticem přímo na sklokeramicke desky + skrabkou

• Citovat
  • Nahlásit
1241
6.4.21 22:01

Zkusila jsi nano houbicku? to je tak asi posledni moznsot cim bych na to sla… a max me jeste napadlo nejaky cididlo na sklo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5701
8.4.21 07:18

Nano houbička je na to super. Též používám. Ale pozor, musíš vyzkoušet od kterého výrobce ti lépe sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat