Čím podpořit husté vlasy?

998
2.6.20 12:12

Čím podpořit husté vlasy ?

Máte nějakou radu čím podpořit hustotu vlasu ať už tabletkami či nějaký fajn šampon. Mám vlasy sice dlouhé, ale ne moc husté..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3169
2.6.20 13:15

@smajlik345 myslím, že s tím nic extra nenadelas. Je to genetika. Nejdůležitější je pestrá vyvážená strava, dobrej střih a kvalitní kosmetika, co neničí to, co ti bylo od přírody nadeleno :nevim: Beru biosil a masiruju přes mytim hlavu ricinovym olejem. Vlasy méně padají, ale že tří chlupů ti to lví hřívu neudělá :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3315
2.6.20 13:26

Ahoj,
Doporučuju vlasové tonikum od khadi, je to úplná novinka teď od března. Zkus si to vyhledat na www.khadi.cz v sekci „styling“ to je. Je to sice dražší, asi 370 Kč, ale myslím, že to vydrží dlouho.
Já si po umytí nanesu lopuchovy vyluh od naděje co nejvíc ke kořínkům a tim tonikem od khadi si postřikam ostatní vlasy.
Jinak barvit hennou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6360
2.6.20 14:12

@smajlik345 Pokud je máš takové pořád tak jsou to geny a nic ti nepomůže. Po žádných tabletách vlasy nezhoustnou.Jen se zpevní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
998
2.6.20 14:30

@Annabela11 právě že rodiče mají vlasy husté. Tak mě asi geny přeskočili či nevím :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
2.6.20 14:33
@smajlik345 píše:
@Annabela11 právě že rodiče mají vlasy husté. Tak mě asi geny přeskočili či nevím :-D

Geny se nedědí jen po rodičích, klidně můžeš mít po prarodičích a nebo ještě jejich rodičích :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12248
2.6.20 14:41

Genetika, s tím nic neudělaš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu