Čím podpořit imunitu u školního dítěte?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
10135
5.11.21 08:15

Čím podpořit imunitu u školního dítěte?

Ahoj, prosím co se vám osvědčilo na imunitu u školních dětí? Dcera od září co nastoupila, měla asi už 4× rýmu a 2× kašel. Navíc to od ní vždy chytne mladší dítě u kterého je to pak horší nebo my s mužem. Předem díky za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6303
5.11.21 08:17

My dáváme teď mollers rybí olej (vitamín D), imunoglukan, a nově asi měsíc probitika. Teď jsme byli dokonce u segry, tam rýma a dcera si to neodnesla. Ale ťuk ťuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
831
5.11.21 08:29

Chodit hodně ven, hýbat se, otužovat, pestrá strava, dostatek spánku. Tohle žádné chemické vitamíny nemůžou nahradit. Kupuji jen vitamin D ve formě oleje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26210
5.11.21 08:37

Vitamin D, pestrá strava, hodně pohybu venku, příliš nenabalovat, ať se otužují. Takhle to praktikujeme u nás, syn je taky prvňák a jeste nemarodil a to už měli ve třídě i coronu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
5.11.21 08:52

Kozí kolostrum. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
5.11.21 09:29

Z doplňků stravy dávám dětem Betaglukan (osvědčený mám od Biocell) a raw vit C (např. Acerolu) - neplést s klasickým „lékárnovým Céčkem“, co je kyselina askorbová, která je v podstatě k ničemu. Pokud marodí opravdu hodně, tak bych ještě víc podpořila střeva - tj. kvalitní probiotika (důležité je, koik kmenů obsahují, osobně pak ještě koukám na to, aby v nich nebyla zbytečná aditiva) a pak ještě možná Dčko - kvalitní je např. Viridian (ale s tím to nepřeháněj, pokud nemáš zjištěnou jeho hladinu z krve).
No a pak je základ samozřejmě otužování - doma nepřetápět, dítě moc nenavlíkat, chodit bosky a nechat ho klidně skočit do bazénu, když má 12 stupňů :mrgreen:…tohle funguje u nás :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1791
5.11.21 10:44

@vedma007 bosky proboha ne, hlavne ne holky… to je uplne o to si rict o zanet mocaku…chodim doma v pantoflich a ponozkach i v lete pri 35 neb fakt neni nic lepsiho nez nastydnout od nohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3502
5.11.21 12:48

Echinacina nebo Narosany, kombinuju s Tymiánkou a éterickými oleji ⚘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1552
5.11.21 13:07
@Leenvecka píše:
@vedma007 bosky proboha ne, hlavne ne holky… to je uplne o to si rict o zanet mocaku…chodim doma v pantoflich a ponozkach i v lete pri 35 neb fakt neni nic lepsiho nez nastydnout od nohou.

No vidíš, já i moje dcera jsme loni chodily v rámci otužování bosky i po sněhu a nenastydly jsme „od nohou“ ani jedna :lol: Zánět močáku jsem neměla v životě a bosky chodím skoro pořád (doma úplně nonstop, papuče nevedeme a to bydlíme ve starém domě a máme v některých místnostech i studenou dlažbu). Je to jen o zvyku, trénované zvyklé tělo jen tak nenastydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat