Čím podpořit otěhotnění

Bix
13
26.5.04 16:33

Čím podpořit otěhotnění..

Zdravím všechny snažílky.

Hodně jsem tu na emiminu početla, že je dobré tělo na těhotenství připravit a že se dá i ledacos díky vitamínům vylepšit (kyselina listová a tak). Taky se tu někde psalo o čajích. Mohl by mi prosím poradit, jaký speciální druh čaje podporuje plodnost a zvyšuje pravděpodobnost početí? A taky které vitamíny, nebo vitamínové komplexy jsou vhodné. No a co z toho je vhodné zařadit do stravy našich milovaných budoucích tatínků, ať mají co nejlepší spermie?

Díky a pěkný den všem

Bea..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
26.5.04 16:39

ahoj,
no my jsme měli problém s pohyblivostí spermíků jen 10% tak jsem koupila příteli selen, zinek, 400mg E a C, no a po měsíci užívání máme 50%, tak si myslím, že to má něco do sebe, já užívám kyselinu listovou a calibrum baby plan, tak to zkus taky, snad jsem ti trošku pomohla
zdenka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.5.04 15:57

caje na podporu otehotneni

Ahoj zkus se podivat sem :
http://www.caj-kava.cz/
caj se jmenuje Gravozen a muzes si ho pres internet i objednat.
Jan funguje nevim, teprve ho zacinam pit. O mimco se s pritelem snazime uz pul roku a zatim nic.
Leila

• Nahlásit
  • Citovat
229
27.5.04 19:23

ahoj

Zdravím tě Beo,
Chtěla ti jen dát trochu skušeností. S manželem jsme se pokoušeli o mimi asi půl roku a to po vysazení HA, které jsem brala 6 let.
Naš postup - jejda to zní blbě :lol: , byl hlavně v počítání plodných dnů a to jsme si pojistili i ovulačním testem, já papala poctivě každý den Calibrum BABY PLAN a manžílka jsem dopovala vitamínem E, to vše na doporučení gyndařky, taky jsem hned po vysazení HA přestala kouřit, nevím jestli jsi kuřačka, ale jestli jo tak by to bylo na místě ať se to tělo trochu zotaví!! 8) A taky ( dnes jsme se o tom bavili i na diskuzi těhule?) jsem si po sexu opřela nohy o zeď a snažíla se tak vydržet aspoň 20 min. ( pokud to jde :lol: :lol: ), prý teda máš ležet po akci v klidu :P :oops: :P
Navím co víc, jinak dopadlo to tak, že jsem v 19tt a od včerejška víme, že je to kluk jako buk, tak ti přeji ať už jsi taky šťastná těhu a brzo se budem bavit o jinych věcech :D tak brzské //

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
27.5.04 20:07

Snažilky zlatý!!!

Čím podpořit otěhotnění… Já se snažím od září 2003 (myslím, že jsem to tu už psala). Pokud jsou oba partneři zdraví a tudíž nic nebrání v tom, „za:,–(it“ fazolku :lol: , tak to hlavně záleží na psychice ženy. Těžko se radí: „Nemyslet na to“, když to nejde. Vím to sama… Zřejmě tím, že na TO pořád musím myslet, tak prostě se nám ta fazolka vyhýbá :cry: .

Hodně holčin tady na emimi psalo, že je také dobré jet na dovolenou. Jiné klima, pohoda, žádné pracovní stresy…

Pevně věřím, že tady na emimi budou z nás všech snažilek co nejdříve těhulky!!! :wink:

Leilo: Díky za tip na www stránky. Hned jsem tam zabrouzdala a objednala si hned tři balení čajíku, tak snad zabere :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.5.04 08:50

Dik za info

Čaute holky.

Dík za info o www stránkach s čajíkama. Hned tam zajdu a nastuduju to. Jinak kuřačka nejsem, nikdy jsem nekouřila, takže tohle je Ok. O mimi se snažíme uz 5 mesicu. Zkouším se řídit podle ovu a taky začínam zkoušet proužky původně určene pro test cukru v moci. Řekla bych, že jsem zatím ve 4 pokusech chytla přesne ovu, ale mimčo si dáva teda na čas.
Baštím kyselinu listovou,teda teď už mi došla. Chystám se ji nahradit přípravkem Prenatal pro těhotné. No a asi začnu shánět E-vit pro manžela.
Ale jak píšes Monaliso, zřejme je to hodně psychykou, protože jsem se na to pořád soustředila a čekala a ono nic. Takže se snažím tento měsíc na to „nemyslet“ a soustředit se na blížící se dovču. No uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Polohu 20minut na zdi taky prubnu, zkusit se má všecko. Snad to všechno dohromady zafunguje a budu mít za chvíli taky starosti s počítánim tt…
Tak pěkný den.. :wink: Bea

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
28.5.04 12:06

Břišní tance

Já jsem také téměř 3 roky nemohla otěhotnět. Pak jsem začala chodit na břišní tance 2× týdně, po 3 měsících učení to doma předvedla manželovi a úspěch byl na světě! Na srpen čekáme miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
3
11.6.04 12:52

Ahoj holky, tak jsem si chtela objedna caj Gravozen na podporu otehotneni ale uz jim dosly zasoby, takze ho budou mit az za mesic a neco. To jste jim to teda pekne vykoupily. Pani mi rikala ze je to nedavno, co byl o caj veliky zajem :P
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
11.6.04 15:40

Ahoj Leiko,
kdesi tady jsem našla návod na čaj na podporu otěhotnění, měl by být stejný (nebo velmi podobný) jako Grvozen, tak si ho můžeš nechat navážit v kterékoli čajovně:
100g třezalky, 100g kopřivy, 100g kontrihelu, 50g hluchavky, 30g měsíčku, 20g řebříčku.
Prý se to pije 3× denně, po vypotřebování se má dát 14 dní pauza a pak nanovo. Ale já to zatím nezkoušela, protože jsem teprve před měsícem vy:,–(ila HA a nechávala jsem tělo zotavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3596
11.6.04 16:15

Ahoj,

já jsem otěhotněla 3 cyklus po vysazení HA. A moc jsme se nesnažili. Měli jsme zaplacenou dovolenou, cvičila jsem jógu (dokonce i doma) a nějak mě začal bavit život - hodně jsem sportovala. Hodně lidí mi pak říkalo, že cvičení jógy mi hodně pomohlo. Co vyzkoušet cvičení Ludmily Mojžíšové, i když nejsou žádné vělké a prokázané problémy? Určitě neublíží.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
11.6.04 20:14

Ahoj Beo a ostatní snažilky,

minulý týden mi přinesla kolegyně z práce bylinky na čajík ke zdárnému početí :wink:

**Čaj ke zdárnému početí: **

100g třezalky
100g kopřivy
100g kontrihelu
50g hluchavky
30g měsíčku
20g řebříčku

Polovina lžíce se spaří v 1/4l vody. Nechá se 15 min. louhovat. Pije se 3× denně mimo období menzes. Po využívání se nechá 14dní a pak opakujeme.

Ve středu jsem si byla bylinky koupit. Byl z toho 0,5kg pytel a vyšlo mě to na cca 170,–Kč. Doufám, že to zabere. Vydrží na 2-3 měsíce!!!

Držím palečky, aby vše, co zkoušíte pro to, aby jste otěhotněly, pomohlo!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2518
11.6.04 20:17

Koukám, že tu Handa ten „můj“ recept už napsala :wink: :lol: .

Ale musím upozornit!!! V době MS se NEPIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak držím palečky!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
14.6.04 09:33

Ahojky Monoliso,
tak to se ti omlouvám :lol: . Taky jsem sběratelka zaručených receptů na otěhotnění. A když bude problém, tak je budu zkoušet :wink: . Ale to, že se při MS nepije, to jsem nevěděla. Tak díky :P .
Handa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1512
14.6.04 11:24

ahoj bix,

ani za nic si nespomeniem na druh lekara…proste sa ma pytala na kvalitu vlasov a nechtov a samozrejme nechty sa mi stiepali a konce vlasov lamali. tak som si kupila bio selen + zinok a nechty s vlasmi sa spravili a aj mimis sa zahniezdil :D . ale pravda je ze som na to vobec nemyslela a venovala sa sportovym aktivitam. selen je dobry nielen pre chlapov
d.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
22.6.04 07:17

Cim podporit otehotneni...

Ahojte,
su kyselina listova a Calibrum Baby Plan volne predajne, mozem ich uzivat len po dohode s lekarom, alebo si ich mozem sama naordinovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama