Čím posílit organismus - nemoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petája
Kecalka 489 příspěvků 20.10.14 05:59
Čím posílit organismus - nemoc.

Ahoj holky, tak tady po probdělé noci ležím, přemýšlím a mám dotaz.
Mám chlapečka, bude mít rok, před měsícem prodělal šestou nemoc a od včerejška má zase teploty ( okolo 38:5, trochu rýmu, asi virózka) a do toho mu lezou dolní stoličky, zatím má mega boule, zoubky nevidím…k doktorovi zatím nejdeme, dnešní noc prokňoural, dávám Mundisal a na teplotu Nurofen čípky…
A protože zatím docela dobře jí a pije…chci mu jídlem jakoby,, posílit '' organismus…co dáváte v nemoci jíst a pít ročnímu dítěti? Jaké lehčeji stravitelné jídlo, k pití jaký bylinkový čaj?
Děkuji za odpovědi :oops:.

Reakce:
Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 20.10.14 07:30

Mam temer rocni holcicku a ma teda jen rymu ale organismus se ji snazim posilit ovocem a bio bylinkovym cajem. Jist moc nechce spis jen cici a tak se jeste k tomu snazim posílit imunitu sobe a ona cerpa ze mne. Zdalo se mi to malo, ale teda musim zaklepat ze ji to pomohlo, teploty zadne a ryma je uz skoro pryc :-)

jessikka
Extra třída :D 10899 příspěvků 20.10.14 07:40

Davam Multi imun baby 5 kapek denne (obsahuje kolistrum a oligosacharidy), pak vit D a kazde rano do piti vit c, tak, aby ho popijel.

jessikka
Extra třída :D 10899 příspěvků 20.10.14 07:42

Jo, jeste probiotika.

silnice
Kecalka 130 příspěvků 20.10.14 07:44

@Petája mam super zkusenost s Hlivackem na posileni imunity…ale je az od roku :-/ ale je prirodni…

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 20.10.14 07:56

Mám taky ročního kluka a začala jsem ted dávat denně lžičku domácího medu, od roka už mužou, není nemocný, ale má atopák a med by mohl pomoct, prý jsou po něm děti klidnější, netrápí je tolik zuby, tak jsem zvědavá :think:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 20.10.14 08:08

Já dceři dávam multi-sanostol a k pití jí dávam čaj, ted nevím jak se jmenuke, ale je to dětský čaj a přímo na posílení obranyschopnosti :-) a musim říct že tuk tuk, ale dlouuuho sme, nebyli nemocný :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >