Čím přikrývat miminko v noci doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  01.09.03 18:28

Ahoj,

prosím poraďte mi, čím budete v zimě přikrývat miminko doma? Já ráda hodně na noc větrám a tak už teď míváme v ložnici docela dost chladno. Miminku jsou tři měsíce a už se odkopává a snaží se deku stáhnout k obličejíku, protože mu moc chutná :-), což je docela nebezpečné. Používáte spacáky?Dělají pry tři druhy: jeden místo pyžamka, jeden trochu zateplený (mě to přijde málo) a jeden hodně teplý, ale to zase budeme řešit podobný problém v létě a není to zrovna levná záležitost. Nemůžu se rozhodnout. Jak to řešítě vy?

Děkuju za tipy

Lenka

Reklama

Reklama

Reakce:

rafaela
Nováček 7 příspěvků 02.09.03 00:09

Ahoj,

Ja nasemu chlapeckovi ( kdyz je chladno) noc obliknu body a presto pyzamko a pak jeste spaci pytel. Tedy bez rukavu a na zip. Zas az tak drahy neni( okolo 500)

Jina moznost asi neni, snad jenom, ze by ses vzdala toho vetrani:-)

Anonymni  02.09.03 08:59

Ahoj.Resila jsem stejny problem.Ja to mela horsi v tom,ze moje dcera nesnasi od narozeni nic,co by ji branilo v pohybu.Jakmile usne,okamzite s odkope a instinktivne to delka stale,i kdyz se ji v noci snazime zase prikryt.Nesnasi jakoukoliv prikryvku,nesnasi spacaky,nesnasi pyzamka alias pytel (zasite zespodu).Chce volnost a hotovo.Nejede pres to vlak.Prestali jsme ji jednoduse prykryvat.V lete a na jare a na podzim to jde.V zime, bohuzel,vetrame jen pred spanim.Museli jsme se toho vzdat,neslo to jinak resit.Rikalo by si to o zapal plic.Dcerce jsou skoro 4 roky,perinu v postylce nema a je zdrava jako ripa.Naucila se behem roku spat pri pootevrenem okne a v zime holt vetrame jen pred a po spani.Jine reseni neni.Cerstvy vzduch je sice zdravy, ale zase si nemyslim,ze by dite o neco prislo,kdyby v zime spalo pres noc ve vyvetrane, ale uzavrene mistnosti.Ono ceho je moc,toho je prilis.Tak to zkus. Denisa :-P

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 02.09.03 09:01

Ahojky!

Netuším, jaké je využití v praxi, ale mohu nabídnout radu mojí maminy: Prý je dobré použít klasickou velkou deku (larisu) tu přeložit a povléct. Protože je i přeložená dost velká lze potom její okraje zasunout za matraci (mezi matraci a postylku) čímž vznikne jakýsi provizorní tunel - z něho se prý mimi neodkope a má celou noc teplíčko - takže jestli máte doma deku, můžete zkusit …

Přeji mimískům v noci spoustu teplíčka a příjemné sny

Sýkorka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když udeří mrtvice, jde o čas. Jak ji poznáte?

Na mozku jsme závislí. To on rozhodne, zda si přečtete tento článek a... číst dále >

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Reklama