Čím se myjete po sportu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:31
Cim se myjete po sportu?

Ahoj,
Mozna zvlastni dotaz, ale cim se po sportu myjete? Ja kdyz po cviceni (beh, posilovna, kolo) osprchuju beznym sprchacem (dove, palmolive..) tak porad citim podpazi :roll:
Nejvic mi pomaha pansky, jenze to je takovy blby. Deodorant pouzivam bez zbytecnych chemikalii, tak taky nic moc.
Radsi anonym- prijdu si jako upocene prase :oops:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:36

My máme ve sprše jak sprcháč, tak obyčejné tuhé mýdlo..teď Dove a taky ho používám radši třeba zvlášť na to podpaží a super :lol: :palec:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 02.05.18 09:37

Stačí běžný sprchový gel… Ale já se třeba běžně moc nepotím, řekla bych, že nemám pot moc agresivní… Po sportu samozřejmě pot je, ale normálně se umyju a nic cítit není… Používám antiperspirant od Biodermy. Manžel také používá jen normální sprcháč a nesmrdí :mrgreen: kdybych smrděla já, určitě by mi to řekl :oops: :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 49141 příspěvků 02.05.18 09:39

Vodou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:44

Tak to mam asi silene agresivni pot, nebo nevim :zed: fakt se citim i po sprse :oops:
 Zakl

Hanka1
Extra třída :D 13560 příspěvků 02.05.18 09:45

Prekvapive vodou a mydlem, vlasy samponem… :mrgreen:

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 02.05.18 09:47
@Anonymní píše:
Tak to mam asi silene agresivni pot, nebo nevim :zed: fakt se citim i po sprse :oops:
Zakl

A myješ se žínkou? Popřípadě něčím takovým…

kaja00
Extra třída :D 13480 příspěvků 02.05.18 09:49

Sprcháčem od Alverde, vlasy tuhým šamponem a intimní partie intim gelem. Nic zvláštního :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 09:51

Také mám asi agresivnější pot. Sprcháče nepoužívám, myji se vodou a pouze určité partie mýdlem - kostkou. Lze použít třeba Protex. Po sportu podpaží myji dle potřeby, tj. umyji, očichám a pokud to není dokonalé, umyji ještě jednou. Sprcháče mi přijdou neúčinné.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.05.18 09:51
@Anonymní píše:
Ahoj,
Mozna zvlastni dotaz, ale cim se po sportu myjete? Ja kdyz po cviceni (beh, posilovna, kolo) osprchuju beznym sprchacem (dove, palmolive..) tak porad citim podpazi :roll:
Nejvic mi pomaha pansky, jenze to je takovy blby. Deodorant pouzivam bez zbytecnych chemikalii, tak taky nic moc.
Radsi anonym- prijdu si jako upocene prase :oops:

normálním.. ale mmmchdm, hodně často používám pánské sprcháče, voní mi prostě víc.. nevim, proč by to měl být problém :think:

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 02.05.18 09:57
@Anonymní píše:
Zakl

Nepomohlo by třeba počkat chvíli po cvičení? Já když cvičím, tak jak jsem rozjetá, tak se víc potím i třeba ještě 20 min po cvičení, takže sprchu nedávám okamžitě po, ale počkám třeba půl hodinku, než se trošku „ochladím“.

radkka
Generální žvanilka 20641 příspěvků 02.05.18 09:59
@XYZ1234 píše:
Nepomohlo by třeba počkat chvíli po cvičení? Já když cvičím, tak jak jsem rozjetá, tak se víc potím i třeba ještě 20 min po cvičení, takže sprchu nedávám okamžitě po, ale počkám třeba půl hodinku, než se trošku „ochladím“.

To je pravda… Také vždy čekám, až se přestanu potit, chvíli to trvá…

Lama Lama
Hvězda diskuse 49141 příspěvků 02.05.18 10:00
@XYZ1234 píše:

taky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.05.18 11:21

Hm :think: tak to ja prave hned skacu do srchy, mam deti, tak porad pospicham :lol:
Tak zkusim kostku mydla a teda zkusim pockat… snad to pomuze. Diky za rady
 Zakl

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33337 příspěvků 10 inzerátů 02.05.18 12:06

Vodou - vlažnou. Deodoranty nepoužívám vůbec, podle mě lepší víckrát spláchnout čistou vodou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >