Čím se zabavit při nemoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zdenik1988
Kecalka 379 příspěvků 04.02.14 14:25
Cim se zabavit pri nemoci

Holky poradte co delat. Chytla jsem nejakou chripku a tak si maleho odvezla babicka. Strasne se nudim televize a knizky me uz nebavi. Potrebovala bych se zabavit. Co delate vy kdyz musite lezet?

Reakce:
Allee
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 04.02.14 14:28

Teda já musím říct, že já když můžu přes den ležet a nemít při tom špatný svědomí, tak si to užívám, i když bych se měla trochu nudit. Ale knížky, TV, filmy a internet myslím vystačí na celý den :palec:

Mama11
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 04.02.14 14:35

Tak když je mi zle, jsem ráda, že spím :mrgreen:
Ale jestli je ti líp, můžeš si třeba prohlížet fotky, obvolat kamarádky, jestli máš tablet nebo ntb tak bych projížděla net, jen na e-miminu je čtiva dost :lol:
Jo a já bych si psala do takové té knížky o svém dítěti, co kdy umělo a tak, leží mi tady tři roky a ještě jsem do ní nic nenapsala :zed:

zdenik1988
Kecalka 379 příspěvků 04.02.14 14:36
@Allee píše:
Teda já musím říct, že já když můžu přes den ležet a nemít při tom špatný svědomí, tak si to užívám, i když bych se měla trochu nudit. Ale knížky, TV, filmy a internet myslím vystačí na celý den :palec:

Taky jsem to tak mela ale co jaem zacala podnikat nemuzu vydrzet nedelat. Jenze man kramek a takhle z domova tam nic neudelam:-)

princeznaII
Kelišová 6529 příspěvků 04.02.14 14:38

Mě nemoc dohnala na facebook, pařím tam hry :mrgreen:
jinak telka, filmy, čtení když je dobře, pletení, háčkování

Bersaba
Echt Kelišová 7662 příspěvků 04.02.14 14:38

Vy mi tu dneska dáváte. Jedna má moc briliantů, ty se zase nudíš… Co bych dala aspoň za tu nudu. :mrgreen:
Ne, vážně, to nemáš žádného koníčka, který se dá dělat v leže, třeba ruční práce? Žádnou dlouho odkládanou knížku nebo film? Žádné kamarády, o kterých si už dlouho říkáš, že by ses jim měla ozvat?
A když ne, tak spi. Co nejvíc. Rychleji se uzdravíš a pak už nebudeš muset ležet.

zdenik1988
Kecalka 379 příspěvků 04.02.14 14:45
@Bersaba píše:
Vy mi tu dneska dáváte. Jedna má moc briliantů, ty se zase nudíš… Co bych dala aspoň za tu nudu. :mrgreen:
Ne, vážně, to nemáš žádného koníčka, který se dá dělat v leže, třeba ruční práce? Žádnou dlouho odkládanou knížku nebo film? Žádné kamarády, o kterých si už dlouho říkáš, že by ses jim měla ozvat?
A když ne, tak spi. Co nejvíc. Rychleji se uzdravíš a pak už nebudeš muset ležet.

asi jsem divna ale muj konicek je ma prace a vsechen ostatni cas mi posledni dva roky bere malej. Knizky ctu v noci kdyz nemuzu spat. A kamosky? Telefonuji s nimi casto:-) omlouvam se za hloupy dotaz. Doufam ze te pobavil:-)

Bersaba
Echt Kelišová 7662 příspěvků 04.02.14 15:02

@zdenik1988 Ale já se nesměju tobě. :hug: Jen že tu dneska narážím na samé dotazy na starosti, které bych - beze vší ironie! - opravdu chtěla mít.
Jestli chceš opravdu dobře zabít čas, tak si třeba na SerialZone vyber nějakej pěknej seriál, postahuj si dvě tři série a uvidíš, že ti ještě malýho vrátěj moc brzo. :lol:

Laaja
Kelišová 5078 příspěvků 04.02.14 15:20

Já nemusím ležet, ale někdy bych fakt chtěla. Jen k tomu nemám nikdy příležitost a to ani když jsem nemocná.
Jinak doporučuji koukat na filmy, postahuj si něco nového nebo zkus už zmiňované seriály.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.14 18:15

Já byla nemocná o svátcích. Postahovala jsem pár seriálů, filmů.. luštila křížovky, nakoupila jsem si nějaký časopisy, diskutovala na emiminu a tak :)

angelsface
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 04.02.14 18:18

Koukám na filmy, spím, vařím něco dobrýho. Kouknu na farmář hledá ženu, kde se zaručeně pobavím.
Naložím se do vany… :oops:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.14 18:18

Ještě sexem se dá zkrátit dlouhá chvíle.. :P

Váš příspěvek
Reklama