Čím si kompenzujete kávu nebo čaj během těhotenství?

Anonymní
24.6.20 15:23

Čím si kompenzujete kávu nebo čaj během těhotenství?

Zdravím,

ráda bych se zeptala, co jste pily během těhotenství místo kávy či čaje. Já jsem třeba byla zvyklá na to, že jsem po ránu pila ke snídani kávu, jinak jsem zpravidla nebyla schopná snídani dojíst, nebo si ji vychutnat. Teď jím snídani defacto z povinnosti a prostě „na suchu“. Poprosim vás tedy o nějaké rady, popr.jak casto jste pily instantní kávu.

Diky. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

6230
24.6.20 15:25

Instantní káva není o moc slabší, co se kofeinu týče. Já jsem měla v těhotenství kafe asi 2×. Jinak jsem pila meltu a čaje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18229
24.6.20 15:27

Byla jsem tehotna dvakrát a normalne jsem pila kavu i caj…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
24.6.20 15:33

Normálně piju kavu s mlékem i čaj. Samozřejmě nepiju 3 kávy denně jak jsem byla zvyklá, ale ráno si dám nebo si dám Caro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
24.6.20 15:35

Jednu kávu denně, výjimečně dvě, jsem pila celé těhotenství, nebyla jsem schopná bez ní fungovat a dle doktorky toto množství ničemu nevadí. Nicméně při kojení kávu nepiju, protože mám strach, že malá potom nebude spát :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72373
24.6.20 15:37
@Anonymní píše:
Zdravím,

ráda bych se zeptala, co jste pily během těhotenství místo kávy či čaje. Já jsem třeba byla zvyklá na to, že jsem po ránu pila ke snídani kávu, jinak jsem zpravidla nebyla schopná snídani dojíst, nebo si ji vychutnat. Teď jím snídani defacto z povinnosti a prostě „na suchu“. Poprosim vás tedy o nějaké rady, popr.jak casto jste pily instantní kávu.

Diky. :mavam:

Nějak nevidím důvod, proč bych měla v těhotenství něčím nahrazovat čaj nebo kafe. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56132
24.6.20 15:37

Pila jsem kávu, v těhotenství i při kojení.
Rozpustnou s mlékem.
A kluk byl spáč jak v břiše, tak první půl rok…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
24.6.20 15:38

A proč ji teď nepiješ? Těhotenství není kontraindikace. Jen platí, nic nepřehánět.
Mně kafe většinou v prvních týdnech přestalo chutnat, tak jsem pila Caro. Ale potom se chuť k jídlu i kávě vrátily. Takže v těhotenství bez problémů 1-2 kávy denně. V prvních měsících kojení jsem to omezila, pila jsem Caro nebo bez kofeinu, ale tak po půl roce už jedno normální, teď má malý 17 měsíců, kojím a piju už zase 2× denně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
24.6.20 15:39

My jsme navíc od Ježíška právě v těhotenství dostali kávovar.. takže.. :D to bych se na něj měla dva roky jen koukat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50562
24.6.20 15:40

Kávu jsem si kompenzovala kávou a čaj čajem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
399
24.6.20 15:42

Kávu si občas dám i v těhotenství, cca 1× týdně. Pokud mám chuť častěji piju Caro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11344
24.6.20 15:46

Normálně kafe a čaj?
Proč bych to neměla pít? V prvním tehu jsme pila 2-3× denně a teď taky :nevim: rozpustnou teda s mlikem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17584
24.6.20 15:46

Ja pila kavu normálně, když sem na ni mela chuť, hlavně v zacatku mi z ni bylo zle tak sem byla o vodě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
185
24.6.20 15:47

Kávou a čajem :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
24.6.20 15:51

Bez kávy žít můžu, bez čaje ne. Akorát jsem dvě konvice černého stáhla na jednu a pak pila rooibos. Ten je tak fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama