Čím smýt barvu na vlasy z kůže?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ta emařka
Povídálka 16 příspěvků 30.07.18 23:57
Čím smýt barvu na vlasy z kůže

Ahoj ;) nabarvila jsem si vlasy na černou a mám to všude. ( nechte si vaše přiblblé komentáře, že jsem si měla dávat pozor a tak ) zkoušela jsem asi vše (popel, krémy, pastu, odlakovač, vodu, odličovač, mýdlo, oleje )a nic mi nepomohlo. Máte něco co vám vždy pomohlo? Děkuji za normální odpovědi

Reakce:

AnnaNuvoletta07
Kecalka 407 příspěvků 31.07.18 00:18

To se divím, že ani odlakovač nepomohl. Mě dříve barvu z kůže dostal. I když jsem to tím drhla dost dlouho. Možná jsem to spíše vydřela. :) Zkus ještě ten odlakovač a potom možná solvina. Solvina-odlakovač-jedlá soda/citronová šťáva třeba. A pokud by taková kombinace nezabrala, tak snad už jedině nějaké ředidlo. :) Možná jen něco s vysokým procentem alkoholu. No ještě ti pár možností zbývá tak snad ti to něco z toho smyje. :palec:

Ta emařka
Povídálka 16 příspěvků 31.07.18 00:26

@AnnaNuvoletta07 děkuji za dobré nápady určitě jdu vyzkoušet ;) :srdce:

Ta emařka
Povídálka 16 příspěvků 31.07.18 00:35

@AnnaNuvoletta07 mám na ksichtě flek, který nejde ničím dát pryč …

Kostroma
Kecalka 122 příspěvků 31.07.18 06:11

Me vždycky pomohlo drhnout to tamponem s odlicovacem a pak drhnout šamponem a umyvat a tak porad dokola než to šlo. Jinak teda nevím. Neměla jsi černou Palettku? Ty drží jak klíště!

Denisa56
Kelišová 6338 příspěvků 31.07.18 06:34

Mně vždycky při takové nehodě pomohlo odličovací mlíko, ale píšeš, že jsi zkoušela a nic. Ta černá asi drží fest. Až si budeš barvit příště, napatlej si čelo, uši, kolem uší a vzadu nakrku krémem (dělají přímo i speciální pro tyhle účely). Až si hlávku nabarvíš, tak hned odličovacím tampónem setři krém i s barvou, která se na něj dostala. Od doby, co to takhle dělám, jsem bez nehod.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8532 příspěvků 31.07.18 07:56

Mě vždy pomohla voda po holení, ideální je si předtím natřít okolo čela, uší krém.- stačí i obyčejná indulona a pak to setřít, černá je sviňa, taky jsem měla období kdy jsem se barvila načerno - už nikdy :lol:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2065 příspěvků 31.07.18 08:16

Já se barvím načerno už 15 let a z obličeje to jde strašně špatně. Kontury člověk vydrbe,ale třeba na tvářích to zůstane. Stejně jako třeba na předloktí. Pokud s barvením nemáš zkušenosti,lepší vždycky někoho poprosit,než se čeká zmazat,víš pro příště ;) . A i na konturách mu většinou barva drží do dalšího mytí hlavy,někdy i dvou…

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5660 příspěvků 31.07.18 08:59

Příště si namaž pleť nějakým mastný krémem. Jinak zkus mýt pořád dokola, já to měla nedávno, zažrala se mi barva do kontur a nemohla sem to smýt ničím, dost to Teda zesvetlily vlhčené ubrousky pro děti, ale i tak sem tam měla pořád a nepomohlo nic, až když se si po několikáté umyla hlavu tak to zmizelo :D

1Bublina
Kecalka 273 příspěvků 31.07.18 09:01

Mě vždycky zachránila citronová šťáva :palec:

Makyna90
Stálice 87 příspěvků 2 inzeráty 31.07.18 09:17

Na tampón dej odklakovač s acetonem. Když jsem nosila černou tak to pomohlo.. Bez acetonu je k ničemu.. potom je dobrá taková vodička na trvalou.. (známá je kadeřnice) jde to s tím dobře dolu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >