Reklama

Čím snížit okamžitě hladinu cukru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Babylu1
Kecalka 102 příspěvků 24.09.18 15:51
Čím snížit okamžitě hladinu cukru

Ahoj Prosím potřebuji poradit.
Zítra jdu na druhý odběr krve na těhotenskou cukrovku protože první odběr jsem měla vysokej a potřebuji to do zitra něčím snížit nevíte o něčem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 24.09.18 15:53

@Babylu1 tak jestli první odběr byl vysoký? Kolik? Tak to nesnížíš do normálu, bohužel a byla by to i blbost :?

Babylu1
Kecalka 102 příspěvků 24.09.18 15:57

@Markéta80
Měla jsem hodnotu 5,2 a hranice byla 5,1

svapi
Kecalka 487 příspěvků 24.09.18 15:57

Nesnaz se to umělé snižovat, k čemu by ti byl nějakej podvod? Nejde přeci jen o tebe… :nevim:

Markéta80
Hvězda diskuse 39634 příspěvků 24.09.18 16:01

@Babylu1 tak to je ještě ok. Uvidíš co další odběr ale je důležité aby kdyžtak se cukrovka podchytila včas. jde o zdraví miminka a dieta se zvládnout dá dobře ;)

Lekninka91
Extra třída :D 10262 příspěvků 24.09.18 16:02

Jestli chces podvadet, tak tam ani nemusis chodit  ;)

Lenka_Hal
Závislačka 4802 příspěvků 24.09.18 16:04

Pohyb, behem se pali dle mych zkusenosti nejvic. Ideal primo po jidle, ale i pohyb pred jidlem. Ale, zvaz duvody. Myslim, ze je lepsi byt mezi pacienty s tim, ze na tebe casteji dohlednou. Jde o dite, kteremu opravdu skodi byt „pod vlivem“ vyssi glykemky. I kdyz je to hranicni, radeji byt prehnane opatrna, nez ne dost :think:

tininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 24.09.18 16:06
@Babylu1 píše:
@Markéta80
Měla jsem hodnotu 5,2 a hranice byla 5,1

Ahoj.

Ještě v roce 2015 byla hranice prvního odběru 5,5:)

Takže pokud by Tě vyhodnotili zase „nad limitem“ tak trvej na celém testu. A podle těch dalších výsledků se zařiď.

blumen
Hvězda diskuse 41153 příspěvků 24.09.18 16:15

@Babylu1 delej vse jako jindy, at mas objektivni vysledek a zadne podvadeni

chs.jasmin
Kelišová 7411 příspěvků 24.09.18 16:20
@Babylu1 píše:
@Markéta80
Měla jsem hodnotu 5,2 a hranice byla 5,1

Ahoj,

nezahrávej si s tím, snížit hladinu mužeš pomocí inzulínu :nevim: Ale on se ten test dělá právě proto, aby se to pak řešilo. Takže to nezkoušej ošulit.

Jinak cukr zvyšuje i ovoce na večer (nejvíce ananas), stres (ten opravdu moc!) a také nevyspání.

Já třeba měla hladinu 5,6mmol/l a tak jsem měla jít domů, ale vždy testy byly v pořádku. Tak jsme s gynekoložkou řešily co je špatně a pak jsme došly na to, že to byl stres. Den před jsem jela s dcerou rychlou, sice se podezření nakonec nepotvrdilo a pustili nás domů, ale vyhnalo mi to cukr vysoko + jsem první jídlo měla až večeři a to bylo prostě špatně.
Tak jsem šla za týden znovu a to jsem pro změnu měla málo a řešilo se zda jsem schválně držela nějakou dietu nebo co se děje, protože jsem měla 1,6mmol/l a po snězení rohlíku 2,0mmol/l

Dle tvé hranice to třeba dopadne dobře. A i kdyby, tak je to jen o nějakém malém dietním omezení. Ale dříve byla hranice 5,5 mmol/l a někteří lékaři se drží te staré hranice a i nad tímto mávnou rukou. Tak uvidíš sama.

chs.jasmin
Kelišová 7411 příspěvků 24.09.18 16:20
@tininas píše:
Ahoj.

Ještě v roce 2015 byla hranice prvního odběru 5,5:)

Takže pokud by Tě vyhodnotili zase „nad limitem“ tak trvej na celém testu. A podle těch dalších výsledků se zařiď.

Přesně tak, ta hranice bývala jiná, ale procházelo asi moc mamin :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19509 příspěvků 24.09.18 17:03
@chs.jasmin píše:
Přesně tak, ta hranice bývala jiná, ale procházelo asi moc mamin :mrgreen:

asi tak…
a za třicet let se bude v lékařských knihách psát, že se v druhé dekádě 21 století masově zvedl počet těhotenských cukrovek, a že to bylo z důvodu migrace divokých kachen z Ruska do Japonska nebo tak něco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 24.09.18 17:18
@Mar__tanka1983 píše:
asi tak…
a za třicet let se bude v lékařských knihách psát, že se v druhé dekádě 21 století masově zvedl počet těhotenských cukrovek, a že to bylo z důvodu migrace divokých kachen z Ruska do Japonska nebo tak něco :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A lékaři byli vzhledem k okolnostem velmi přetíženi. :)

lepetitprince
Povídálka 30 příspěvků 1 inzerát 25.09.18 17:07

A čemu by to pomohlo ? Já mĕla 5,1 .....kolem 30tt to šlo rychle do kytek i když byla přísná dieta,výsledek inzulín 4×denne cca 50 jednotek/ den........5,1 " nic není" ,ale placenta-slinivka si dĕlají své

tininas
Zasloužilá kecalka 835 příspěvků 25.09.18 17:38
@lepetitprince píše:
A čemu by to pomohlo ? Já mĕla 5,1 .....kolem 30tt to šlo rychle do kytek i když byla přísná dieta,výsledek inzulín 4×denne cca 50 jednotek/ den........5,1 " nic není" ,ale placenta-slinivka si dĕlají své

Cože?

Dle Tvého popisu by rychle do kytek šly všechny těhotné kolem 30tt. :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >