Čím stahovat prsa při končení kojení

115
19.2.20 22:06

Čím stahovat prsa při končení kojení

Ahoj holky, asi budu za blbku, ale čím jste stahovali prsa při končení kojení? A mohu dávat i když ještě kojím, aby se tvořilo méně mléka? Začínají se nalévat, jak kojím míň, mám v plánu po odvyknutí mýho zavisláka :lol: vzit tabletky na zastavení laktace. Díky za odpovědi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1811
19.2.20 22:11

Ahoj, musela jsem odstavit v roce a pul ( ze dne na den, hospitalizace ) vubec jsem nestahovala ani nebrala zadne tabletky. Pouze vzdy ve sprse odstrikla lehce, jen do pocitu ulevy a samo se vse zastavilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
19.2.20 22:11

Ničím nestahovat. To už se dávno nedělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13252
19.2.20 22:12

Nestahovala jsem vůbec. Jen jsem odstříkala do úlevy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671

Nos to co Ti vyhovujeme. Když začnou trvdnout tak trochu vymackas přebytek do 2 dni se znormalizuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128

Já používala těsnou sportovní podprsenku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
690
19.2.20 22:25

Kojila jsem porad min a min a pak, kdyz uz jsem kojila jen 1 za den, tak jsem prestala a nic dalsiho jsem delat nemusela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11813
19.2.20 23:27

Nicim, zvysuje to riziko zanetu. Ja odstavovala naraz, takze to bylo trochu neprijemne, akorat jsem chladila, odstrikavala jen do ulevy a pila salvejovy caj. Rvat do sebe leky je zbytecne, pokud jde o normalni odstav a nemas zadne problemy, potrva to nekolik dni a bude klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 11:30

@beruska9 Hloupý dotaz, ale odstavuju malé miminko, co je to odstrikat do úlevy? Až budou prsa měkčí, úplně měkká? Mám je hodně tvrdá, nalita, mívala jsem často záněty…

• Nahlásit
  • Citovat
11813
23.2.20 11:42
@Anonymní píše:
@beruska9 Hloupý dotaz, ale odstavuju malé miminko, co je to odstrikat do úlevy? Až budou prsa měkčí, úplně měkká? Mám je hodně tvrdá, nalita, mívala jsem často záněty…

Urcite ne uplne mekke, ja sla jen tak, abych trochu ulevila to napeti…ale na zanety jsem netrpela, tak jsem si troufla na vic. Pokud k nim mas sklony, mozna je lepsi odsat trochu vic a tim padem odstavovat delsi dobu. Pokud pujdes do uplne mekkych, tak prsa nepoznaji, ze odstavujes, musis omezit poptavku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 11:48

@beruska9 Díky moc, dnes ráno jsem nakojila naposled, prsa hodně chladím, teď jsem po zánětu, ještě dobiram atb… Jestli dostanu další tak už pomazu pro prášky, je to peklo :zed: když teda odstrikam jen trochu, a budou plná, jak se to mlíko dostane ven? :) to se prostě ztratí? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
11813
23.2.20 12:21

Ja nad tim taky premyslela, myslim, ze telo si s tim poradi :mrgreen: Je to vetsinou voda stejne a ono tam stejne az tak moc neni, tvori se i behem kojeni…priroda to ma nejak vymyslene :mrgreen: Par dni to bylo hodne neprijemne, pak to postupne preslo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12782
23.2.20 15:09
@Anonymní píše:
@beruska9 Díky moc, dnes ráno jsem nakojila naposled, prsa hodně chladím, teď jsem po zánětu, ještě dobiram atb… Jestli dostanu další tak už pomazu pro prášky, je to peklo :zed: když teda odstrikam jen trochu, a budou plná, jak se to mlíko dostane ven? :) to se prostě ztratí? :lol:

Ano postupně se ztratí. Můžeš si v lékárně koupit i homeopatika. A odstrikej jen trochu, aby tě nebolela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama