Čím umýváte krém bioderma na seboreu když to je jen v obočí ?

Anonymní
11.12.19 10:12

Čím umyvate krém bioderma na seboreu když to je jen v obočí ?

Ahojky holky moje 5 měsíční mimco má seboreu již poněkolikáté mam tu nějaký krém od bioderma má to malej jen v obočí a je tam psané ze umýt samponem jak ste to dělali vy když jste tím potirali jen obočím umyli jste to samponem po půl hodině nebo jen vodou? :) diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24181
11.12.19 10:20

Popravdě, podle mě je dost kontraproduktivní namazat kůži krémem na seboreu a pak ho umýt šamponem (ten šampon sám o sobě může kůži vysušovat a tím seboreu zhoršovat, či dokonce způsobovat).
Já seborheu mám už léta a pomáhá mazat, ale nesmývat, nechat vsáknout, a vlasy si meju přírodními šampony, jinak se mi to zase zhoršuje - doporučila bych ti konopný šampon psaný přímo na seboroickou kůži https://www.ceskaapoteka.cz/…sampon-150ml?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 10:29
@Mar__tanka1983 píše:
Popravdě, podle mě je dost kontraproduktivní namazat kůži krémem na seboreu a pak ho umýt šamponem (ten šampon sám o sobě může kůži vysušovat a tím seboreu zhoršovat, či dokonce způsobovat).
Já seborheu mám už léta a pomáhá mazat, ale nesmývat, nechat vsáknout, a vlasy si meju přírodními šampony, jinak se mi to zase zhoršuje - doporučila bych ti konopný šampon psaný přímo na seboroickou kůži https://www.ceskaapoteka.cz/…sampon-150ml?…

Malej to má prave jen v obočí no ve vlaskach ne tak prave si rikam čím mu to umejt…

• Citovat
  • Nahlásit
24181
11.12.19 11:28
@Anonymní píše:
Malej to má prave jen v obočí no ve vlaskach ne tak prave si rikam čím mu to umejt…

a tam je na tom krému vysloveně napsaný, že se to tedy musí umejt, jo? V obočí bych to vzala nevysušujícím mycím dětským mlíkem třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4095
11.12.19 13:00

A micelarku nebo myci gel z tehle řady máš? Setřela bych to po pulhodine navlhcenou gazou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat