Čím umýváte podlahy, dlažbu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 11.12.17 16:27
Čím umýváte podlahy, dlažbu?

Přeji pěkný večer, mám prosbu. Nemáte prosím někdo doma parní čistič na podlahy a jaký? Je to dobrá investice? Nebo čím umýváte nerovnou dlažbu? Mám 200m2 na umývání tak potřebuji něco pořádného…
Nemusí být jen parní čistič, ten mě zaujal…zkrátka napište prosím co máte za pomocníky, dávejte i odkazy, bud vám vděčná.
Omlouvám se za dotaz, možná pro někoho o ničem, ale my máme momentálně byt 1+1 zaskládaný, takže tu mám na umytí kousek podlah pvc, mám čistič od viledy tento a stím se mě umývá perfektně, ale ty podlahy na baráku to byl masakr, jelikož mě to čeká brzy uklízet často dvě děti, pes, tak si chci trochu tu práci ulehčit, ptž je to opravdu velký barák…
Odpovím vám až večer, teď musím pryč, tak se nezlobte. Děkuji

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 11.12.17 16:33

@Petruskabmw mám robotický mop a miluju ho :*

NikysekR
Extra třída :D 10303 příspěvků 3 inzeráty 11.12.17 18:41

Já mám už rok mop od Leifheitu a jsem s ním spokojená. A klasicky používám saponáty, nejčastěji z DM Denk mit, Ajax nebo Sidolux.

mi.anetka
Kecalka 314 příspěvků 11.12.17 19:04

Parní čistič Black&Decker - je rychle připravený, nemusí se dávat saponáty, po vypáření je to prakticky hned suché atd… dle mě jediná nevýhoda je kabel ale to se dá přežít.

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 12.12.17 12:55

Děkuji za rady, myslela sem si, že my napíše plno holek, ale nic škoda…já sem si chtěla koupit od viledy takový kulatý chlupatý, ale zrovna dneska mě od toho kámoška odrazovala, že to pouští hrozně chlupy, tak snad něco koupím a nebudu litovat ptž to nejsou zrovna malé investice…třeba ještě někdo napíše a poradí…

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 12.12.17 12:57

@mi.anetka děkuji, no zrovna na tuto značku parních čističů sem slyšela samé negativa :?, ale uvidím…ten parní čistič mě už odrazuje, jak to má malou lochu abych ty podlahy nešudlila rok :mrgreen:, navíc nevím co od toho mám přesně očekávat…umývám stím stejně (dělám ty pohyby) jako u klasického mopu a akorát z toho jde pára a líp by to mělo utřít tu špínu? Nebo to funguje na jiný princip? Děkuji

Petruskabmw
Extra třída :D 12320 příspěvků 197 inzerátů 12.12.17 12:58

@ka2ka ten jezdí doma sám a umyvá že? a jak dlouho mu to trvá? aby těch 200m vůbec umyl za den…navíc doma je pes tak to pouštět nemůžu když nejsem doma a když sem tak mám zas malé dítě tak by za tím lítalo a mlátilo do toho asi…

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 12.12.17 13:03

@Petruskabmw ten náš vydrží jezdit bez nabytí cca hodinu, dělá čtverec o velikosti asi 3×3 metry ten projede několikrát a vypne se pak se musí přendat

mi.anetka
Kecalka 314 příspěvků 13.12.17 10:23

@Petruskabmw

Já nevím, ale znám několik lidí co ho mají a jsou spokojeni, tak asi klidně až doslouží půjdu do třeba karcheru nebo něčeho jiného ale pro mě je priorita doba nahřátí vody, která je u tohoto typu do půl minuty, žádné čekání. Máme ho už asi 5 let, je bezproblémový a podlahy jsou krásné. To záleží co chceš, já třeba nesnáším šmrdlání polomokrou hadrou, kterou musím ždímat a často měnit vodu, tahat se s kýblem a čekat, než to uschne a stejně ta podlaha je na pohled ošklivá a chtělo by to přemýt znova jen čistou vodou. No hlavně u toho parního na to nemusíš nijak tlačit, nemusíš být tak ohnutá, stačí k tomu jedna ruka, člověk stojí rovně, pára vyčistí lépe.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >