Reklama

čím v mrazech mažete miminka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakika
Extra třída :D 14875 příspěvků 13.10.09 12:21
čím v mrazech mažete miminka?

Teď už to začíná být aktuální. Snažila jsem se to najít, ale Lukáš mi moc času nedá, vždycky akorát chviličku. Jsou nám 4 měsíce,tak potřebuju něco, co opravdu ochrání i oslintanou bradičku. Jak dlouho před odchodem ven mažete? Stačí namazat jednou denně?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Taminka
Extra třída :D 13486 příspěvků 13.10.09 12:24

Mazala jsem a zase zacnu mazat kremem od Weledy na oblicej proti mrazu a vetru.
MAzala jsem nez jsem s malou vysla ven

Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 13.10.09 12:30

My jsme měli od Nivey krém proti mrazu. Doporučujou namazat 20 minut před odchodem na mráz. A spokojenost :)

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 13.10.09 12:32

Používám 2, od Nivey proti chladu a větru a od Altermed Baby winter cream.
 Katka

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 13.10.09 12:32

Používali jsme weledu nebo infadolan.

fragola
Generální žvanilka 24787 příspěvků 13.10.09 12:43

Ahoj, používáme Excipial - mast s mandlovým olejem. M.

Berun
Závislačka 4921 příspěvků 13.10.09 12:46

Na obě děti jsem používala altermed winter cream, je výborný. Jinak se dá určitě použít cokoliv, jen by neměl obsahovat vodu, což bohužel mnohé baby krémy obsahují. Altermed ne.

frogletfriend
Závislačka 2867 příspěvků 13.10.09 12:54

Altermed nebo doporučuju obyčejný jelení lůj - je to větší oválná tuba, používali jsme ho jako malí. Zabírá skvěle. Bonus - ušetříš :wink:

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 13.10.09 12:56

čistou vazelínou z lékárny, levné, nealergenní a vydrží tak 3 roky:)

Kakika
Extra třída :D 14875 příspěvků 13.10.09 13:46

díky všem za rady. Vůbec mi nedošlo, že weleda, kterou používáme, bude mít jistě i ochranný krém na zimu, ale nápad s vazelínou nebo lojem je suprový. Nejsou tam žádné „zbytečné“ pří:,–(y a beztak jsou součástí nejspíš všech ochranných krémů, takže použitím čistého produktu se určitě nic nepokazí.

Mava
Generální žvanilka 24819 příspěvků 13.10.09 13:47

Bubchen do mrazu a větru a spokojenost…
to mi připomíná, že ho musím koupit :lol:

Kakika
Extra třída :D 14875 příspěvků 13.10.09 13:52

no, však já se taky ptám až s křížkem po funuse :oops:
Došlo mi to až dnes, když už jsme v té zimě byli hned po ránu venku. Ještě že byl v tom kočárku tak schovaný, že zůstal krásně teploučký, ale bude hůř, ještě přituhne :roll:

gandelion
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 13.10.09 14:25
fragola píše:
Ahoj, používáme Excipial - mast s mandlovým olejem. M.

Ano ano, tu jsme měli taky a je super! Nedám na ní dopustit!
V nejhorším stačí i excipial mast, ta je výborná, ale vypadá a voní jako sádlo a blbě se rozmazává. Ale jinak bezva :wink:

Palonka
Kelišová 5492 příspěvků 13.10.09 16:34

Ahojky
Já mažu malého stejně jako Taminka krémem od Weledy a mažu ho chvilku než jdeme ven, kolikrát je už oblečený a já si vzpomenu, že jsem ho nenamazala :lol:

Pěkný den

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.09 21:19

TAké musím pro něco skočit. Díky za typ s vazelínou. To zní po všech stránkách suprově. Vyzkouším.
 Monika

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivo Rittig se vyšňořil k soudu kvůli tunelování, na cestu se posilnil Moëtem

Lobbista Ivo Rittig je dnes na soudním projednávání ohledně kauzy údajného... číst dále >

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >