Čím vám dával přítel najevo lásku na začátku vztahu?

Anonymní
20.9.19 18:53

Čím vám dával přítel najevo lásku na začátku vztahu?

Zdravím všechny,

základem diskusi pro zvednutí nálady. Dnes mi zpět do zahraničí odjel přítel. Ještě pár měsíců tam pobude, než se vrátí nastálo. Jsem z toho smutná, tak jsem si řekla, že založím diskusi, která mě trochu potěší.

Zajímalo by mě, čím vám dával přítel najevo zájem a lásku v začátcích vztahu. Dovedu si představit, že po letech manželství je to třeba tím, že ráno vstane s dětmi a nechá vás vyspat. Mě by ale spíš zajímaly ty začátky. Jak jste získaly vnitřní jistotu, že vás ma opravdu rád? Pište klidně i maličkosti, které vám dělaly radost…

U mě to je třeba to, že nikdy nechodí pozdě, vždycky už na mě čeká, dřív, než je sraz. Začínám teď být nemocná, tak chce vědět, jak mi je. Když spolu někam jdeme, vždycky mě pozve, chce se tím o mě starat. Když ležíme a objímáme se, tak mě jen nedrží, vždycky mě k tomu ještě hladí (třeba po vlasech).

Jsem teď hodně zamilovaná…čerstvě…tak se těším na vaše zkušenosti (klidně super slaďárny)… ;)

A omlouvám se za anonym, ještě se necítím na to, říct to veřejně.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

20.9.19 18:56

Hodně se to pozná podle objemu ejakulátu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33684
20.9.19 19:00

Já jsem koupil své přítelkyni - už jsme dávno oba jinde - taky mi už není dvacet dráčka. Jmenoval se Soptík. Ale i maličkost, jako třeba kytka, nebo bonboniéra potěší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.9.19 19:03
@pohledzdruhestrany píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a sakra.. Tak to mě miluje z celého srdce jen první tři hodiny večer po práci a pak láska další tři hodiny klesá :lol:

Zakladatelko - mě nejvíc dělaly radost drobnosti. Hrozně se mi líbil tenhle parfém, prstýnek, bunda, tak jsem ti ji koupil, zná můj vkus takže ví, že se na 100% trefil… Přijeli jsme po šíleném dni, zmizel do koupelny, já dělala večeři a najednou zavolal, v koupelně na mě čekala napustena vana s pěnou a svíčkami, když jsem vylezla po hodinovém relaxu, tak večeři prihral a měla jsem připravenou skleničku vína. Takové ty drobnosti, že výběr filmu nechává na mém posledním slově, byl by ochotný koukat i na twilight sagu, kdybych mu řekla :mrgreen: když dojedu do práce, tak mi přijde zpráva, ať mi to v práci uteče. Teď prozmenu píše, jak se strašně těší domu na mě, až se pritulime na gauči a zapneme film.. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
@pohledzdruhestrany píše:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tohle podle tebe chci číst, když si říkám o slaďárny?…
  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní

Na začátku vztahu měl na mě čas, jezdil za mnou 6okm po odpolední, která mu končila ve 22hodin i když věděl, že já v 6 vstávám do práce. Jezdila jsem 1 týdne těch 60 km já k němu ( častěji to nešlo kvůli jeho a mým dětem.) Po půl roce nás to přestalo bez sebe bavit a tak hsne se sestehovali. Hladil, objímal, stejně jako ten tvůj. Ale nikdy mi to neřekl, nikdy mi neřekl, že mě miluje, he šťastný, že mě má rád. Šetřil slovy, ale e dělal gesta. Myslela jsem si, že mi to bude stačit, ze to je víc než slova. Po pár letech mi to chybět začalo a teď jsme se ;) kvůli absenci slovních vyznání rozešli. Po 4 letech, neumím bez toho žít. Pokud ti slova chybí, dej mu to jasně najevo hned od začátku, ať se ti muže naučit. My to nezvládli a já teď jen doufám, že to zažiju ještě jednou i když už jsem 40+. Užívej si to a buď šťastná

• Nahlásit
  • Citovat

Kytky, kazdodenni telefonaty, jezdil, pomahal s cimkoli, vymyslel program, drobne pozornosti, udelal mi dite :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 19:06

Já mám i ta slova. Jsem v tom vztahu právě úplně spokojená. :srdce:

Jen jsme teď smutná, že odjel, tak jsem se chtěla nechat něčím potešit a trochu rozněžnit…Týjo, se mnou to fakt cloumá… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 19:06
@Anonymní píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tohle podle tebe chci číst, když si říkám o slaďárny?…

tak snad tě zajímá pravej důkaz lásky, neovlivnitelnej vůlí, nežli manipulativní dárečky a chování, jen proto, aby se ti znova dostal pod kalhotky :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 19:07
@Anonymní píše:
Já mám i ta slova. Jsem v tom vztahu právě úplně spokojená. :srdce:Jen jsme teď smutná, že odjel, tak jsem se chtěla nechat něčím potešit a trochu rozněžnit…Týjo, se mnou to fakt cloumá… :oops:

To je dobře, to ti i závidím

• Nahlásit
  • Citovat
46756
20.9.19 19:07

A myslis opravdu lasku nebo to co co pises je spis projev zajmu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 19:08
@Kačus82 píše:
Kytky, kazdodenni telefonaty, jezdil, pomahal s cimkoli, vymyslel program, drobne pozornosti, udelal mi dite :lol:

Otázka byla na začátku vztahu…A ty prej…udělal mi dítě… :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 19:09
@Anonymní píše:
Otázka byla na začátku vztahu…A ty prej…udělal mi dítě… :lol: :lol: :lol:

A proč by nemohl na začátku, některý vztahy jsou prostě hodně dynamický :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33684
20.9.19 19:09
@Anonymní píše:
Otázka byla na začátku vztahu…A ty prej…udělal mi dítě… :lol: :lol: :lol:

No co - i to se může stát. Po pár skleničkách vína. :lol: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 19:12
@Venetia píše:
A myslis opravdu lasku nebo to co co pises je spis projev zajmu?

Možná spíš tyhle drobnosti…

Nebo i projevy skutečné lásky. Ty já od něj mám taky a velké. Ale na to se necítím, sdílet je na netu. Pokud by to ale nevadilo napsat tobě nebo nikomu jinému, budu ráda.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama