Čím vybělit "zdravě" zuby?

18.4.17 21:18

Čím vybělit "zdravě" zuby?

Máte nějakou zkušenost s bělením druhých zubů? Myšleno spíše přírodní přípravky než chemické záležitosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1544
18.4.17 21:36

Mám zkušenost s páskama, jsoz super a krásně zuby opravdu vybělí. Ale přírodní teda nejsou :lol:.Obsahují(logicky)peroxid, vysledek je ale dlouhodobý. Podle mě ničím přírodním zuby nevybělíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
18.4.17 21:53

Zdravé zuby ale nejsou zářivé bílé. Já měla období, kdy jsem je měla fakt šedé, škaredé. Manžel nad tím kroutil hlavou - jsem pečlivá na čištění, protože mám katastrofální zuby. Pak mi zubařka jen odstranila zubní kámen a bylo to. Bylo to, když jsem plně kojila a asi měla jiné sliny a víc se ten kámen usazoval. Do té doby a od té doby jsem ten problém neměla.
Dala bych si na cokoliv pozor, aby se nepoškodila sklovina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
18.4.17 22:22

@niki V ahoj, jake pasky prosim pouzivas? Jak dlouho to vydrzi? Dekuji ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
18.4.17 23:21

Vyplachuju si pusu mms a od te doby je mam krasne bile a bez kazu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
19.4.17 00:53

@zudina mms??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
19.4.17 07:51

@petulala jsou to pásky od firmy CREST. Mají jich více druhů a já používám Supreme ty obsahují 14% peroxid a jsou z nich nejsilnejší. Bělím zuby už několik let. Takže cca jednou za 3roky udělám udržovací kůru na 14dní si pásky zase aplikuji a je to :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
19.4.17 07:52

Takhle vypadají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
178
19.4.17 08:20
@red.sonja píše:
Máte nějakou zkušenost s bělením druhých zubů? Myšleno spíše přírodní přípravky než chemické záležitosti.

Přirozeně bílé zuby nemají od přírody přitažlivou bílou „vyžranou“ barvu. Když chci mít ty krásně bílé zuby jako z reklamy, taky používám Crest, který si rozstřihnu ještě napůl, protože nemám dlouhé zuby a aspoň si nepálím těmi přečnívajícími foliemi dásně. A nejlepší nechemický způsob jak vybělit zuby, je čištění mletým černým uhlím. Zní to divně, ale je to účinné. Uhlí ale samozřejmě nefunguje stejně jako peroxid, spíš je to dobrá alternativa dentální hygieny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.4.17 08:41

Četla jsem, že kurkuma je dobrá na vybělení. Ale vyzkoušené to nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.4.17 08:55
@niki V píše:
Takhle vypadají

ahojprosim te a kde je objednavas? Ja kdysi pouzivala White pearl a ten byl taky ucinnyale natahuje me mit v puse tu formu s gelem, cili t ypasky by mohly byt lepsi.Na jak dlouho se to aplikuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1544
19.4.17 09:29

@Lindii Kupuji na belici-pasky.com staci koupit 1/2 nebo 1/3 baleni tech pasku, dáš jeden pásek na vrchní zuby a jeden na spodní, každý den 30minut.Jo ten Pearl White gel není špatný ale mít ty aplikátory v puse není moc příjemné, to máš pravdu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7628
19.4.17 09:35
@niki V píše:
@Lindii Kupuji na belici-pasky.com staci koupit 1/2 nebo 1/3 baleni tech pasku, dáš jeden pásek na vrchní zuby a jeden na spodní, každý den 30minut.Jo ten Pearl White gel není špatný ale mít ty aplikátory v puse není moc příjemné, to máš pravdu ;)

jj uz sem to procetla a maji fakt hodne variant, cert aby se v tom vyznal:)) a opravdu to hezky beli? Nemas foto svych zubu? :mrgreen: no me strasne vadilo, ze ten gel sem polkla, chtelo s emi vzdycky z toho zvracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2723
19.4.17 09:49
@LennaZS píše:
@zudina mms??

Mms je ten roztok od Jim Humble najdes to na netu staci zadat jim humble mms

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
19.4.17 10:01

@niki V takze to belis jen jednou za 3 roky? Nebo jak mam postupovat kdyz jsem jeste nikdy nebelila? Dekuji za rady ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama