Čím vyčistit desku od sporáku?

111
30.10.19 08:21

Čím vyčistit desku od sporáku?

Ahoj, čím čistíte černé zaschlé fleky na desce od sporáku? Na takové té bílé, smaltované asi. Já čistím Cifem, ale kolem jedné plotýnky mám takové staré černé zažrané fleky a na to to nezabírá. Mám použít třeba přípravek na trouby? Co se Vám osvědčilo? A co na koupelnu, na špínu mezi kachličkami nebo spíš plíseň? Děkuju! :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14547
30.10.19 08:33

Cifem si ten sporák akorát poškrábeš. Já mám sporák nerezový a používám sprej na nerez z Lidlu. U tebe bych zkusila něco na silnou mastnotu, klidně ten přípravek na trouby. Na koupelnu používám sprej z DM na koupelny a vodní kámen. Je to jejich řada DenkMit. Pokud je to ale plíseň, musíš nejdříve vzít něco na ní. Ideálně bez chlóru, ale to už dost dlouho hledám po obchodech marně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14069
30.10.19 08:40

@Alverita ja pouzivam cif a jeste jsem nic neposkrsbala, cistim jemnou houbickou, a jeste mam sprej na mastnotu od sava.
Na koupelny a plisen je savo na plisne (hodne smrdi) a jinak taky pouzivam cif a savo na koupelny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7213
30.10.19 08:53

@nozu Bez chloru je Fungispray ;) ot

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4943
30.10.19 09:04

Na troubu mám sprej od dm (denkmit) backofen -und grillreiniger. Je užasný, nastřikám a setřu. Na koupelnu používám od dm taky, takový bílý čistič.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat