Čím vyčistit kameny kolem domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mata132
Zasloužilá kecalka 743 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 12:21
Čím vyčistit kameny kolem domu

Ahoj, poradíte mi prosím. Jsem „zahradník“ začátečník. Bydlíme v rod. domě teprve rok. Takže žádné zkušenosti zatím nemáme. Máme kolem domu velké kameny (oblázky) cca 10-15 cm v průměru. Na zahradě je ovšem také v záhonech kůra. Takže když zafouká vítr, je všude a v kamenech nejvíc. Kůry se budeme zbavovat, jak ale vyčistit ty kameny od kůry. Vyndavat jeden kamen po kameni nebo jednu kůru za druhou rukou, to snad ani nejde. Myslíte že to zvládne zahradni vysavač nebo takové ty fukary na listí? Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji

Reklama

Reakce:

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 04.04.18 12:32

Spojení kámen a kůra je vždycky problém. Pokud je kůra suchá, dá se vyfoukat výkonnějším fukarem z kamene ven, ale počítejte s tím, že kůra bude vždy a všude :D Kosáci ji milují, pak zafouká vítr.. :lol: Ale lidem se to líbí, nechávají si to na zahradách dělat, roky jsem takové záhony dělala. Proti odletu pomohou občas vysoké obruby kolem záhonů, pravidelná úprava. Kůru pravidelně také doplňujte. Máte pod kůrou a kamenem fólii?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32358 příspěvků 10 inzerátů 04.04.18 12:54

Zahradní vysavač, nebo vše vyhrabat a přebrat či přeházet. Záleží na tom, kolik tam té kůry je a v jakém je stavu.

Lucius08
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 04.04.18 13:46

Když to je trochu tak vapkou, když moc nebo je u nich kůra musíme kameny vybrat, dáme je na zámkovku a vapkou vystříkame.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama