Čím vyčistit pokálenou sedačku?

Anonymní
13.5.21 19:18

Čím vyčistit pokálenou sedačku?

Ahoj.. Omlouvám se za anonym, ale je mě stydno😕 Potřebuju poradit. Byla jsem objednaná s naší kočkou na veterinu. Měla jít k zákroku, tudíž do anestezie, takže měla nařízenou hladovku. Na noc a půl den jsem jí vzala granule. A naše míca se pomstila, aspoň tak jsem si to vyložila🤔, a vykadila se v obýváku na sedačku😬 😭. Nevím, jak ten smrad z tama dostat😫 Moc prosím o nějakou radu🙏 Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
945
13.5.21 19:25

Co to je za materiál?
Asi bych to uklidnila a poté použila mix z pr do peč a jarem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
13.5.21 20:38

Čistící pěna na koberce by to mohla vzít :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
13.5.21 21:00

Ja bych zkusila ocet, ten stahuje pachy… Vodu s jarem a nebo lehce praciho prasku…a do toho pridat ocet. Jinak jestli tam mate flek, super na ruzny fleky je zlucove mydlo..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
14.5.21 01:01
@Anonymní píše:
Ahoj.. Omlouvám se za anonym, ale je mě stydno😕 Potřebuju poradit. Byla jsem objednaná s naší kočkou na veterinu. Měla jít k zákroku, tudíž do anestezie, takže měla nařízenou hladovku. Na noc a půl den jsem jí vzala granule. A naše míca se pomstila, aspoň tak jsem si to vyložila🤔, a vykadila se v obýváku na sedačku😬 😭. Nevím, jak ten smrad z tama dostat😫 Moc prosím o nějakou radu🙏 Děkuju

Ja uz bych na veterinu nesel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6829
14.5.21 01:03
@Anonymní píše:
Ahoj.. Omlouvám se za anonym, ale je mě stydno😕 Potřebuju poradit. Byla jsem objednaná s naší kočkou na veterinu. Měla jít k zákroku, tudíž do anestezie, takže měla nařízenou hladovku. Na noc a půl den jsem jí vzala granule. A naše míca se pomstila, aspoň tak jsem si to vyložila🤔, a vykadila se v obýváku na sedačku😬 😭. Nevím, jak ten smrad z tama dostat😫 Moc prosím o nějakou radu🙏 Děkuju

To je fakt hnus kocka kali na sedacku, civava chcije do luzkovin :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26020
17.5.21 11:30

Super je octová voda a nebo se mi osvědčil čistič autopotahů s vanilkovou vůní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.5.21 11:32

Půjčit si tepovač od Karchera. Je to top! Ostatním to jen zaděláš ještě hlouběji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26020
17.5.21 11:34
@mirkaazzuri píše:
Půjčit si tepovač od Karchera. Je to top! Ostatním to jen zaděláš ještě hlouběji.

No, mi ho měli půjčený na koberec, ale že by to bylo top, to bych neřekla, čekala jsem to lepší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
254
17.5.21 20:50
@Jančakecalka píše:
No, mi ho měli půjčený na koberec, ale že by to bylo top, to bych neřekla, čekala jsem to lepší :nevim:

To je zvláštní. My ho máme doma, ten profi, a je fakt úžasný. Nikdy bych nevěřila, že ten koberec byl tak špinavý, když vidím tu černou vodu, co vysává. Po vyčištění je jak nový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26020
18.5.21 09:15
@mirkaazzuri píše:
To je zvláštní. My ho máme doma, ten profi, a je fakt úžasný. Nikdy bych nevěřila, že ten koberec byl tak špinavý, když vidím tu černou vodu, co vysává. Po vyčištění je jak nový.

Jako, jo, byla ta voda černá, ale koberec zas tak moc čistě nevypadal, nakonec jsme ho stejně vyhodili a už žádný nepořizovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat