Čím vyčistit sluneční brýle i pouzdro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Echt Kelišová 8856 příspěvků 18.04.18 20:19
čím vyčistit sluneční brýle i pouzdro

Koupila jsem si pěkný sluneční brýle v pouzdře. Na bazárku. Super stav, skoro nenošeno, ale přece jen-je to na obličej, ráda bych to trochu vydezinfikovala, ale nevím čím-nechci to zničit a ani si podráždit obličej, teda pleť. Nemáte nápad čím? Uvnitř pouzdra je taková ta jakoby látka, co je třeba uvnitř lyžařské helmy, brýle jsou typický současný plast. díky.

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2158 příspěvků 18.04.18 20:38

Vzala bych to dezinfekcnim mydlem nebo gelem a pak oplachla nebo otrela vlhkym hadrem.

selia
Ukecaná baba ;) 1884 příspěvků 2 inzeráty 18.04.18 20:43

Jarovou vodou

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1723 příspěvků 18.04.18 20:46

Na brýle si kupuju v drogerce vlhceny ubrousky na brýle - jsou i na čočky fotaku, obrazovky atd. Nevim jestli jsou dezinfekční, ale vyčistí naprosto uzasne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama