Čím vyzdobit pokoj na intru?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.9.21 18:44

Čím vyzdobit pokoj na intru?

Ahoj, jsem v prváku na intru a náš pokoj mi přijde neútulný. Moc mě nenapadá, co sem dát, tak mi prosím poraďte. Co třeba zpříjemnilo pokoj vám? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
910
29.9.21 18:51

Textil - závěsy, přehoz, polštářky, plakáty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
910
29.9.21 18:51

Nálepky na zeď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1779
29.9.21 18:52

Presne, texil - at uz zavesy, dekorani polstarky, jestli muzete tak vlastni povleceni. Obrazy, nejaky dekorace ala svicky, zivy kytky… koberecek atd :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11346
29.9.21 18:52

Tak záleží na tom, kolik vás na pokoji je. Když jsem byla na čtyřlůžkovém, neměly jsme tam nic, jen učení a osobní věci. Pak jsme byly ve dvou a to jsme si společně udělali útulné. Každá jsme si koupila deku jako přehoz, nalepily na zdi fotky a oblíbené obrázky. Na poličkách jsme měly svíčky na baterky ve svícnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
29.9.21 18:55

Zeptala bych se vychovatelky co smíte a co ne, abyste neměly problém. U nás se nemohlo nic lepit na zeď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
29.9.21 18:56

Dala bych si tam nějakou kytičku, pokud vám nevadí si ji na prázdniny převážet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10751
29.9.21 19:13

Klasicky poblit zeď po nějaký kalbe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
29.9.21 19:13

Nejdřív se zeptej, co si tam můžeš dát. Za nás na zeď nic, ničila by se malba. Cokoliv do elektřiny muselo projít revizí. Klasické svíčky ani náhodou (možnost otevřeného ohně). Takže nakonec jen pěkná deka/přehoz na postel a pár polštářků, na stůl kytku a na parapet kytku v květináči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6435
29.9.21 20:12

Když jsem musela na „služební intr“ na pár měsíců, tak jsem si tam vezla záclonu, závěsy, polštáře, kobereček, plyšáka, lampičku..
bydlení je pro mne odjakživa důležité a v tom, co tam bylo, bych „zdechla“,
pokud bych tam měla žít 4 roky, tak bych si tam zrovna koupila i lustr (se svolením vedení, něco jako toto z ikea - pouhých 1290Kč)… Existují i nádherné fototapety vliesové (příroda a tak), ale to by ti taky museli povolit…určitě si to tam zútulni podle sebe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.21 15:11

Ja by som na steny nič nedávala, olupuje sa to a ničí maľba a je možné, že by si musela maľovať. Za mňa max nejaký obraz, svetielka sú super vec :) pekné závesy, deky, vankúše… prípadne nejaký pekný koberček pod nohy. A dekorácie, to čo máš rada. Dá sa to, ja som na to kašľala, dnes by som si už intrák zariadila inak. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat