Čím zabavit 21m batole v autě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dandinkaaa
Kecalka 177 příspěvků 13.10.18 19:58
Cim zabavit 21m batole v aute?

Ma nekdo osvedceny tip prip. (hracku) na zabavu v aute, kdyz jede sam s ditetem? Chci se vyhnout tabletu, mobilu apod. Vyzkousela jsem knizku, obrazky, proste neco na listovani. Behem 5 min. vse konci pod nohama. Zpivat hodinu v aute asi nevydrzim ;)

Reakce:

tumpach
Kelišová 6277 příspěvků 13.10.18 20:03

normálně bych zapla rádio v autě a pustila bych dětské písničky, pokud ho baví :)
:think: :think:

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3306 příspěvků 13.10.18 20:11

Ja jsem kupovala nebo vyrabela ruzne hracky na suche zipy - ze si trhali se zipy, menili polohu ozdob, takovy quietbook. take kosmeticka taska na normalni zip a nespoknutelne srouvovaci krabicky od kremu (uvnitr bombon). Knihy se zvuky. Vse samozrejme postupne na zemi. Detske pisnicky mam nazpivane detskym sborem pod vedenim a doprovodem (falesne halekani bych dlouhodobe nedala) a obcas pri stiznostech jsem hlasite pridala.

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 3306 příspěvků 13.10.18 20:11

.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17530 příspěvků 18 inzerátů 14.10.18 07:07

@Dandinkaaa Audiopohadky nebo detske pisnicky. Ale nasw holka taky prudila, jecela a kopala do sedacky pred sebou. Takze nezbylo nez se obrnit, minimalizovat jizdy, planovat je na spani a pockat, az z toho vyroste.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1912 příspěvků 14.10.18 17:47
@Dandinkaaa píše:
Ma nekdo osvedceny tip prip. (hracku) na zabavu v aute, kdyz jede sam s ditetem? Chci se vyhnout tabletu, mobilu apod. Vyzkousela jsem knizku, obrazky, proste neco na listovani. Behem 5 min. vse konci pod nohama. Zpivat hodinu v aute asi nevydrzim ;)

Co je spatneho na tom, pustit diteti v aute pohadku na tabletu ? Nebo vy doma na pohadky nekoukate ? I nekolika hodinove cesty autem nekolikrat do roka dcera zvladala bez problemu. Chvili si hrala, chvili koukala na pohadky, chvili spala a 12 hodin uteklo jako nic ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >