Reklama

Čím zabavit 21m batole v autě?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dandinkaaa
Kecalka 170 příspěvků 13.10.18 19:58
Cim zabavit 21m batole v aute?

Ma nekdo osvedceny tip prip. (hracku) na zabavu v aute, kdyz jede sam s ditetem? Chci se vyhnout tabletu, mobilu apod. Vyzkousela jsem knizku, obrazky, proste neco na listovani. Behem 5 min. vse konci pod nohama. Zpivat hodinu v aute asi nevydrzim ;)

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5868 příspěvků 13.10.18 20:03

normálně bych zapla rádio v autě a pustila bych dětské písničky, pokud ho baví :)
:think: :think:

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 2975 příspěvků 13.10.18 20:11

Ja jsem kupovala nebo vyrabela ruzne hracky na suche zipy - ze si trhali se zipy, menili polohu ozdob, takovy quietbook. take kosmeticka taska na normalni zip a nespoknutelne srouvovaci krabicky od kremu (uvnitr bombon). Knihy se zvuky. Vse samozrejme postupne na zemi. Detske pisnicky mam nazpivane detskym sborem pod vedenim a doprovodem (falesne halekani bych dlouhodobe nedala) a obcas pri stiznostech jsem hlasite pridala.

Uživatel je onlinetulipán
Závislačka 2975 příspěvků 13.10.18 20:11

.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17162 příspěvků 26 inzerátů 14.10.18 07:07

@Dandinkaaa Audiopohadky nebo detske pisnicky. Ale nasw holka taky prudila, jecela a kopala do sedacky pred sebou. Takze nezbylo nez se obrnit, minimalizovat jizdy, planovat je na spani a pockat, az z toho vyroste.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 14.10.18 17:47
@Dandinkaaa píše:
Ma nekdo osvedceny tip prip. (hracku) na zabavu v aute, kdyz jede sam s ditetem? Chci se vyhnout tabletu, mobilu apod. Vyzkousela jsem knizku, obrazky, proste neco na listovani. Behem 5 min. vse konci pod nohama. Zpivat hodinu v aute asi nevydrzim ;)

Co je spatneho na tom, pustit diteti v aute pohadku na tabletu ? Nebo vy doma na pohadky nekoukate ? I nekolika hodinove cesty autem nekolikrat do roka dcera zvladala bez problemu. Chvili si hrala, chvili koukala na pohadky, chvili spala a 12 hodin uteklo jako nic ;)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >