Čím zakrýt gauč proti počůrání

176
13.4.20 19:55

Čím zakrýt gauč proti počůrání

Maminky zdravím, bojujeme s nočnikem, i když ji nějak zabavim, aby tam seděla nebo ji pustim k tomu pohádky, nic tam neudělá, nebi jen pár kapek, zřejmě abych dala pokoj jak nasadim plinu, vykadi se nebo vycura do pleny. Tak jsem si rekla ze hold bude chodit bez pleny a ja budu furt prat a prevlikat, ze ji snad zacne vadit, že je mokrá, ale přemýšlím čím přes den ochranit gauč, napadá mě koupit jednorázový podložky do postylky a dat pres to deku a nejak zastrkat aby to nepadalo… Přebalovací podlozky těch bych tu musela vyskladat několik…nebo máte nějakou jinou vychytavku? Případně jak jste naučili na nočník? Me přijde že fakt čeká az ji nandam tu plinu :think: :zed: za měsíc ji budou 2

Příspěvek upraven 13.04.20 v 20:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2230
13.4.20 19:58

Tak ji na gauč nepouštěj. Pořiď ji nějakou plastovou stoličku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
13.4.20 20:02

Věk? Evidentně není připravena na nočník, dala bych ji čas, já bych rozhodně nelitala celý den s hadrem a neutirala louze :zed:
Můj syn to pochopil až po druhém roce ale přišel si na to sám a nemusela jsem uklizet žádné louže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
13.4.20 20:02

@jary1
To ona má, ale dvouletemu dítěti fakt nevysvetlim, ze na něj nesmí, to bych nedělala nic jinyho než na něm sedela a ji z nej vyhazovala. 100× bych ji rekla ne a lezla by tam po 101×

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
13.4.20 20:03

@mijala
Příští měsíc právě 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
13.4.20 20:03

Kolik jí je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
13.4.20 20:05

@Jitul.kaaa9
Za mesic 2 roky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
13.4.20 20:06

Já jsem to teda nikdy neřešila, ani nevím, jak jsme to řešili, když děti byly v děti fázi. Ale napadá mě nepropustne prosteradlo, to je dost velký, aby zakryli aspoň půlku gauče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2230
13.4.20 20:07

@NoName88 tak holt ještě není připravená. Zkus ji dát třeba ještě 2 měsíce. Jinak mě třeba zabrala indiánská metoda. Malé byly také 2 a nehody jsme měli jen asi 4 dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3293
13.4.20 20:07
@NoName88 píše:
@mijala
Příští měsíc právě 2 roky

Já bych na to netlacila a zkusila znovu třeba za měsíc. Hele mojí budou příští měsíc taky 2 roky, před 2 týdny jsem jí řekla, že od teď bude chodit na nočník a pochopila to hned (jakože samozřejmě nehody občas jsou, ale spíš když se zahraje). Podle mě nemá smysl jí držet na nočníku celej den, pokud k tomu ještě nedozrala. Pozná předem, že se jí chce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54084
13.4.20 20:08

Já to vyřešila tak, že jsem tu plín vrátila. Jo, dítě ji mělo dalších pár měsíců, ale pak se odplenkovalo ze dne na den. Ale období, kdy jsem jak blbec utírala loužičky po bytě, a dítě to mělo zcela na háku a mokrý kalhoty ho absolutně netankovaly, jsem, pravda, vydržela jen pár dní. Možná by se to po pár týdnech zlomilo, nevím, ale já mám svůj byt docela ráda.
Ale k dotazu, když už, zkusila bych nějaký nepromokavý prostěradlo nebo podložku (na velkou postel). A po skončení akce chlapa s pořádným hloubkovým čističem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
13.4.20 20:09

Koupila bych nepropustny chranic matrace na postel, maji na dvouluzko i jednoluzko, cena okolo 500 v Jysku i Ikee. Vyperes a jedes nanovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
13.4.20 20:20

A co nepropustná podložka do postele? Měli ji v e-shopu Lidlu za 199,– kč, ale nevím jestli jí ještě mají. Je z jedné strany příjemná, bavlněná a zespodu pogumovaná. Dá se prát. Koupila bych 2 a střídala to. Je na normální postel, takže s tím překryješ celý gauč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
176
13.4.20 20:22

@theofil
No na tu jsem myslela, v postylce ji ma taky, ale mame gauc do Ucka a velky takže to je tak na 3 no… Ale lepsi nez pocuranej gauc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
13.4.20 20:26

Taky bych dala nepropustnou podložku. Dávala jsem je i chvilku pod prostěradlo do postele :palec: jinak, já děti na nočník učila tak, že jsem jim plenu sebrala a měli ji opravdu jen na spaní. Jindy vůbec. Ven jsem nosila několikatero náhradní oblečení, protože tam nehody měli častěji než doma. Po nehodě jsem je vždy jen převlékla a nijak nereagovala. Na nočník jsem vůbec neposazovala. Neptala se jich, jestli se jim chce. Chtěla jsem, aby k tomu došli sami. Ví vůbec malá, že se jí na ten záchod chce? Pokud ne, počkala bych. Posazování je podle mě na nic. Úplně zbytečně jsem tak staršímu způsobila blok, kdy měl z ničeho nic z nočníku záchvaty, zadržoval moč, odmítal pít, aby se mu nechtělo na záchod 8o Počti si něco 9 indiánské metodě. ;) Já tak během týdne odplenkovala 3 letého, u kterého jsem už byla zoufalá a ztratila naději, že se těch plen někdy zbaví :lol: a později jsem ji zkoušela na 20 měsíčním a taky super :dance: Trvalo to tedy déle než u staršího, ale zvládl to úplně sám. Do ničeho jsme ho nemusela nutit, na nočník začal chodit až sám a bylo to hlavně bez mých nervů :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat