Čím zasytit věčně hladové miminko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mipiro
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 05.03.19 20:33
Čím zasytit věčně hladové miminko?

Jsou tady maminky, které mají věčně hladové miminko jako to naše? Náš 7 týdenní syn je teď pořád hladový, nekojim, je na UM a pil od porodnice Hipp combiotic, ale dávky na krabici mu absolutně nestačí. V noci se budi co 3 hodiny, někdy i méně. Najednou je schopen vypít i 250 ml, vůbec neblije, nechápu, kam to dává :nevim: Tak jsem zkusila koupit mléko Nutrilon Good Sleep, že má miminko více zasytit. Naopak, malému chutná ještě více, takže místo 133,co se má vypít na jednu dávku má už v sobě 250 ml a ma porad hlad. Asi roste a ma vysokou energetickou potřebu, tak chci jen ujistit, poradit, kdo má doma taky takového nenasytu, jestli se to třeba po pár měsících zlepší? Nemůžu hledět na tabulky, protože mám doma otesanka podle nich, ale přece ho nenechám plakat hlady :roll: Děkuji za reakce.

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 05.03.19 20:38

@mipiro a co na to říká doktor? Že pije téměř dvojnásobnou dávku je divné, obzvlášť, když po ní má ještě hlad. Asi bych to probrala s dětským lékařem :nevim:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 05.03.19 20:45

Jak to ma dlouho? Uz od narozeni nebo treba jen par dni? Muze to byt rustovy spurt.

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 05.03.19 20:46

@mipiro Moje dcerka taky pila skoro dvojnásobek toho co bylo na krabici, ve 4 měsících jí mléko nestačilo, jako první příkrm snědla 100g dýně, teď je jí 8 měsíců a žere (jinak se to opravdu vyjádřit nedá) jako kyselina, mléko pije už jenom před spaním jinak ho nechce a drží se na 50 percentilu. U syna to bylo podobné (ale ten na UM přešel až ve 4 měsících) zklidnilo se to když místo lezení začal chodit.

Trojlístek
Závislačka 3679 příspěvků 05.03.19 20:56

@mipiro Je ti jasné, že tohle bys měla řešit s pediatrem? Je toho hodně co vypije. Zatěžuje ledviny. O ty jde především. Ikdyby to měl někdo podobné, tak nevíš podrobnosti. Může to být růstový spurt, tvé dítě má úplně jiné potřeby než 10 ostatních. Jak třeba víš, že pláče hlady, že to neni třeba jen zvyk, nebo bolení. Nejezeni i tohle velké přejídání by mělo být pod dohledem, pokud trvá dlouhodobě.

mipiro
Zasloužilá kecalka 840 příspěvků 05.03.19 21:30

@Heivka právě že malý se narodil v 35+5 a v porodnici jsme měli problém ,že naopak nechtěl pít,blinkal a byl i na infuzi kvůli tomu,s budou jsem do něj tlačila 40 ml a pak i doma,to až poslední 2 týdny je tak hladový . Možná to bude jen spurt,ale už trvá docela dlouho. Teď mi usnul po tom,co vypil během 2 hodin kolem 300 ml mlicka,jinak pořád plakal. Teď je spokojený a spinká. Jinak on porostl za 7 týdnů 10 cm a přibral taky dost. Podle mě i dohání ,že je tak nedonoseny,snad se to srovná. Ale To,že by mi dítě spalo v noci 6 hodin jako některým,to nehrozí. 4.5 hodiny byl rekord ,jinak max 3 hodiny

Heivka
Závislačka 3878 příspěvků 05.03.19 22:26

@mipiro Je hodně malinký, pokud vám dělá starosti zajděte k doktorovi. Jinak mě taky všichni říkali že syn nemůže přece brečet hlady když mi došlo mléko a nakonec to ten hlad byl, dostal UM, a bylo po pláči. Někteří dělají z krmení pomalu jadernou fyziku, ne je to že dítě má hlad, tak mu dám najíst, když hlad mít nebude, tak to mléko nevypije, děti mají instinkty většinou v pořádku.

Váš příspěvek
Reklama