Čím zavazujete na spaní větší děti?

102
13.12.19 20:17

Cim zavazujete deti na spaní když uz jsou vetsi ?

Dobry den, me dceri bude uz pul roku a porad ma potrebu byt na spani stazena plinou a pak zavinovackou ma tak delsi a kvalitnejsi spánek, ale posledni dobou se me uz z toho dostane :(. Čím jste sve deti svazovali kdyz to vyzadovali na spani? Zatim mam plinu 120×120 cm. Ve spacim pytli nechce byt a kdyz to zkusim bez toho tak je prostě taková neklidná a nevrla. Nekdo nějaké rady zkusenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8821
13.12.19 20:33

Já měla od Anavy zavinovací dečku z merinovlny. Čtvercová látka, ale je to pružné, zavinuje se do toho dobře. Dělá se rozměr 110×110 jsem koukala, dcera v tom byla zavinutá snad do devíti měsíců, nijak drobná nebyla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20269
13.12.19 20:39

Já jsem zavinovala do tenké bavlněné úpletové deky z Ikea, jistila jsem ji snappi sponkou - sice se tam udělaly časem díry, ale za to klidné spaní mi to stálo. Dcera byla zavinovaná asi do 15m, už nevím přesně, ale přes rok to bylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
152
13.12.19 21:00

Syn také musel být zavinutý, aby dobře spinkal. V půl roce už byl ale dost velký a silný, aby se ze všeho nějak dostal. Jako poslední se nám nejlíp osvědčila zavinovačka na suchý zip Babymoov, než se ten suchý zip “ochodil”, vydržela ještě docela dlouho. Pak už jsme ho přeučili na spací pytel a dál spal spokojeně. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama