Čím zmírnit změny po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:13
čím zmírnit změny po vysazení HA

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda nemáte zkušenost s nějakými přípravky (čaje, bylinkové kapky, tabletky), které mírní obtíže po vysazení HA? Já jsem vysadila před třemi týdny, takže si myslim, že to všechno teprve přijde :roll:, zatím mi jen připadá, že se mi víc mastí vlasy. Už sem si koupila nějaké bylinkové kapky, které mají napomáhat k úpravě menstruace. Dost mě děsí, že budu mít akné, už jsem si nějak odvykla :D Nemáte někdo zkušenosti, co vám pomohlo nebo nějaké tipy? Moc díky :)

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20805 příspěvků 22.11.18 13:15

Nech tělo, ať se přirozeně vyčistí… U mě to trvalo měsíc, pak už klid :kytka:

Jagwa
Kecalka 311 příspěvků 22.11.18 15:10

No me se akorát začal trochu dělat knírek. :roll:

hesnom
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 22.11.18 16:22

Já to taky nechala na těle :-) první půl rok jsem měla furt mastný vlasy a pleť. Trošku mě na začátku zarazily ovulační bolesti a jednou jsem krvácela v půlce cyklu. Jinak MS byla stejná, trvala stejně dnů a méně bolestivá :palec: jen zajímavé intervaly, kdy přicházela :nevim: :lol:

Váš příspěvek
Reklama