Čím zmírnit změny po vysazení HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 13:13
čím zmírnit změny po vysazení HA

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda nemáte zkušenost s nějakými přípravky (čaje, bylinkové kapky, tabletky), které mírní obtíže po vysazení HA? Já jsem vysadila před třemi týdny, takže si myslim, že to všechno teprve přijde :roll:, zatím mi jen připadá, že se mi víc mastí vlasy. Už sem si koupila nějaké bylinkové kapky, které mají napomáhat k úpravě menstruace. Dost mě děsí, že budu mít akné, už jsem si nějak odvykla :D Nemáte někdo zkušenosti, co vám pomohlo nebo nějaké tipy? Moc díky :)

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 22.11.18 13:15

Nech tělo, ať se přirozeně vyčistí… U mě to trvalo měsíc, pak už klid :kytka:

Jagwa
Kecalka 252 příspěvků 22.11.18 15:10

No me se akorát začal trochu dělat knírek. :roll:

hesnom
Kecalka 177 příspěvků 22.11.18 16:22

Já to taky nechala na těle :-) první půl rok jsem měla furt mastný vlasy a pleť. Trošku mě na začátku zarazily ovulační bolesti a jednou jsem krvácela v půlce cyklu. Jinak MS byla stejná, trvala stejně dnů a méně bolestivá :palec: jen zajímavé intervaly, kdy přicházela :nevim: :lol:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >